Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Drony DJI - technologia na miarę XXI wieku

08.05.2019 14:14 | 0 komentarzy | 926 odsłon | red

Materiał promocyjny

Drony, czyli tak zwane bezzałogowe statki powietrzne zyskują coraz większą popularność, za sprawą możliwości, jakie oferują swoim użytkownikom. Fantastyczne ujęcia z góry sprawdzają się świetnie, zarówno, jeśli prowadzimy działalność, polegającą na kręceniu filmów z wyczynów sportowych, jak i tych związanych z uwiecznianiem takich wydarzeń, jak śluby czy różnego rodzaju imprezy, w których liczą się detale i emocje, na które spojrzenie z lotu ptaka daje zupełnie inną perspektywę.

0
Drony DJI - technologia na miarę XXI wieku
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Firma DJI oferuje swoje drony na ryku od 2006 roku - praktycznie z chwilą wejścia na rynek stała się na nim niepodważalnym liderem. W przypadku tego sprzętu możemy mówić o najwyższej jakości i zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. Inżynierowie DJI zostawiają daleko w tyle za sobą konkurencje, ponieważ każdy z kolejnych modeli budzi jeszcze większe emocje od poprzedniego. Tak było w przypadku premiery drona Phantoma 3 Proffesional  czy Panthoma 3 Pro. Uytkowników.

Rynek

Warto zadawać sobie sprawę z tego, że drony DJI są dostosowane do rynku zarówno profesjonalnego, jak  i hobbystycznego. Nie musimy się zatem obawiać, że nie będzie nas stać na drona, ponieważ kosztuje on kilka tysięcy. Producent zadbał tutaj o to, aby użytkownicy indywidualni mogli się cieszyć odpowiednim do swoich zapotrzebowań sprzętem, przy jednoczesnym nie zaniedbywaniu sektora przedsiębiorców czy filmowców, wykorzystujących tego rodzaju sprzęt na naprawdę najwyższym poziomie. Mamy zatem drony z serii Mavic Pro czy Spark, skierowane do użytkowania hobbistycznego oraz serie Matrice 600 Pro i Matrice 210 RTK dla sektora profesjonalnego.

Cena

Jeśli chodzi o cenę urządzeń DJI waha się ona w zależności od serii, z której pochodzi oraz rocznika, w którym powstała. Możemy znaleźć wiele ofert, gdzie podstawowe urządzenia tego producenta, takie jak Phantom 3 Standard będą kosztowały około dwóch tysięcy złotych czy Spark DJI, który także będzie mieścił się w kwocie, nie przekraczającej progu 2 tysięcy. Jeśli nasz budżet jest nieco mniejszy, to poniżej tysiąca lub nieco ponad mamy Quadrocopter oraz Hexacopter - stosunek ceny do jakości tych urządzeń jest zdecydowanie adekwatny do zastosowanych przez producenta możliwie najlepszych rozwiązań technologicznych.

Jeśli natomiast chcemy zainwestować w drona większą kwotę i zdecydować się na serie, skierowaną głównie do profesjonalistów, to warto zwrócić tutaj uwagę na takie urządzenia, jak Mavic Air - ten dron, to nie tylko świetne parametry, ale też oryginalny design i łatwość obsługi.  Mavic Pro DJI to takze świetne urządzenie, którego jakość na pewno zaskoczy nas - na plus. Mimo niewielkiego rozmiaru dron mieści w sobie funkcja znaczenie większych urządzeń - kamera 4 K z gimbalem, zasięg około 4 km i maksymalne prędkość 65 km/h - imponujące.

Opinie

Warto zapoznać się z opiniami użytkowników dronów firmy DJI - twierdzą oni, że są to urządzenia kompaktowe, łatwe w obsłudze i utrzymaniu ich w odpowiednim stanie. Zastosowane materiały i oprogramowania są najwyższej jakości, dzięki czemu zapewniają komfort użytkowania i możliwie wysoką jakość w swojej półce cenowej.

Materiał promocyjny