Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Stacja napraw dla rowerzystów zniknęła spod urzędu skarbowego

07.05.2019 17:15 | 0 komentarzy | 2 548 odsłony | Marek Oratowski

Lokalni rowerzyści pytają, co stało się ze stacją napraw i parkingiem dla rowerzystów pod chrzanowską "skarbówką". Okazuje się, że to efekt przygotowań do większej inwestycji.

0
Stacja napraw dla rowerzystów zniknęła spod urzędu skarbowego
Urządzenia dla rowerzystów zniknęły spod filarów "skarbówki". Teraz muszą korzystać z narzędzi dostępnych przy starostwie (z lewej)
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Pod Urzędem Skarbowym w Chrzanowie kilka lat temu stanęła samoobsługowa stacja napraw dla rowerów. A także kilka stojaków, umożliwiających przypięcie jednośladu za ramę, czyli w sposób najbardziej bezpieczny.

- Dzięki stacji napraw można było dopompowac rower, czy dokręcić śrubę. Ostatnio stacja i stojaki zniknęły. Można przypiąć się w innym miejscu przed budynkiem, ale za kółka. Teraz rowerzystom został jedynie punkt z pompką i kluczami przy starostwie - zainteresował nas tematem Piotr Mankiewicz, prezes Stowarzyszenia Chrzanowskich Cyklistów.

- Stacja i parking zostały zdemontowane, bo czeka nas remont budynku. Zostanie docieplony, będą też wymienione okna. Po zakończeniu prac wrócą na swoje miejsce. Na czas robót zdeponowaliśmy wszystko w starostwie - tłumaczy Elżbieta Matusz, naczelnik Urzędu Skarbowego w Chrzanowie.