Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

07.05.2019 15:49 | 8 komentarzy | 4 332 odsłony | Alicja Molenda

Jutro na rynku pojawi się Wasz odmieniony trochę tygodnik. W wygodniejszym formacie, ze zmienioną nieco ramówką.

8
Przełom w "Przełomie"
Maszyna drukarska gotowa do drukowania "Przełomu". Jedna rolka papieru, na którym jest drukowany ma 23 km długości. Akcja trwa do pół godziny
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Deadline, czyli ostateczny czas na zamkniecie numeru, mamy o 16. Za chwilę rozpocznie się więc druk gazety w sosnowieckiej drukarni Polska Press, z którą będziemy współpracować po rozstaniu z Agorą Poligrafią w Tychach. Tam wydrukowaliśmy 771 numerów. Prawie połowę z dotychczas wydanych.

Gazeta się zmienia, bo zmieniają się także jej Czytelnicy. Jest produktem zupełnie innym niż portal przelom.pl czy jego fanpage na FB. Wiele publikowanych w niej tekstów to materiały unikalne, których w internecie nie znajdziecie. Te, które tam  zapowiadamy krótkim zwiastunem, staramy się w gazecie prezentować w sposób bardziej wyczerpujący. Specjalnie dla tych, którzy chcą o sprawach lokalnych  wiedzieć więcej.

 

Tym, którzy lubią "papierzaka" dziękujemy za wierność (to już 29 lat!) i jutro czekamy na opinie, co w nim jeszcze zmienić, aby się Państwu jeszcze bardziej podobał.

Alicja Molenda

wydawca tygodnika "Przełom" i przelom.pl