Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Zapomnij o kompleksach! Modelowanie, powiększanie i nawilżanie ust

30.04.2019 14:57 | 0 komentarzy | 1 067 odsłona | red

Materiał promocyjny

Wiele kobiet ma kompleksy z powodu swoich ust. Gdy są małe i niesymetryczne, warto skorzystać ze specjalnego zabiegu i nadać im wymarzony wygląd!

0
Zapomnij o kompleksach! Modelowanie, powiększanie i nawilżanie ust
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Nowoczesna medycyna estetyczna ma obecnie odpowiedź na niemalże każdy problem związany z wyglądem. Z zabiegów medycyny estetycznej najczęściej korzystają kobiety, ale również są one przeznaczone dla mężczyzn – profesjonalnie wykonana procedura pozwala na uzyskanie bardzo dobrych efektów bez wysokiego ryzyka skutków ubocznych.

Aktualnie możemy skorzystać także ze specjalnych zabiegów polegających na modelowaniu, powiększaniu oraz nawilżaniu ust. Co warto o nich wiedzieć?

 

Modelowanie, powiększanie i nawilżanie ust w gabinecie

W niemalże każdym gabinecie medycyny estetycznej możemy skorzystać obecnie z zabiegu polegającego na poprawie wyglądu ust.

Zabieg modelowania, powiększania, a także nawilżania ust polecany jest przede wszystkim tym kobietom, które mają problem z swoimi wąskimi, niesymetrycznymi ustami albo ustami płaskimi, bez jędrności. Także jest on polecany przy częstym przesuszaniu się ust.

 

Po zabiegu usta są:

  • bardziej wydatne
  • jędrniejsze
  • nawilżone
  • symetryczne
  • wyraziste
  • mają podniesione kąciki

 

Jest to zabieg medycyny estetycznej, który polega na wstrzyknięciu odpowiedniego preparatu bazującego na kwasie hialuronowym w czerwień wargową, aby nadać ustom odpowiednią wielkość oraz kształt.

Kwas hialuronowy – naturalny sposób na piękne usta

Medycyna estetyczna wykorzystuje kwas hialuronowy na szereg różnych sposobów, ponieważ jest to związek wszechstronny, skuteczny oraz bezpieczny.

Kwas hialuronowy jest związkiem naturalnie występującym w skórze człowieka. Jest on odpowiedzialny za jej odpowiednie nawilżenie, a także stanowi jej wewnętrzne „rusztowanie”, dbając o jej właściwą jędrność i elastyczność. Z wiekiem ilość kwasu hialuronowego w skórze zaczyna maleć, co powoduje, że staje się ona bardziej sucha, cienka i podatna na zmarszczki.

Ze względu na swoją biozgodność kwas hialuronowy jest często stosowany w medycynie estetycznej, między innymi do wypełniania zmarszczek i modelowania owalu twarzy. Także stosowany jest do modelowania i powiększania ust, a przy tym podnosi ich naturalne nawilżenie.

 

Na czym polega zabieg modelowania, powiększania i nawilżania ust?

Przed zabiegiem pacjentka bierze udział w konsultacji lekarskiej. Lekarz medycyny estetycznej ocenia stan ust i proponuje odpowiednie rozwiązanie problemu pacjentki, aby jej usta wyglądały atrakcyjnie i spełniły jej oczekiwania.

Zabieg modelowania, powiększania oraz nawilżania ust polega na wstrzyknięciu w odpowiednio oznaczone punkty niewielkich dawek kwasu hialuronowego. Miejsce zabiegowe jest wcześniej znieczulane, dzięki czemu zabieg nie powoduje dolegliwości bólowych u pacjenta.

Bezpośrednio po zabiegu usta mogą być nieco opuchnięte, zaczerwienione, nadwrażliwe. Objawy te najczęściej mijają po kilku dniach.

Efekty zabiegu utrzymują się przez około 12 miesięcy po jego wykonaniu – po tym czasie kwas hialuronowy zaczyna się wchłaniać i usta powracają do swojego dawnego wyglądu. Zabieg można wtedy wykonać kolejny raz.

 

Gdzie można wykonać zabieg?

Aktualnie zabiegi tego rodzaju oferowane są przez wiele gabinetów i klinik medycyny estetycznej na terenie całego kraju.

Medycyna estetyczna, w tym również modelowanie, powiększanie i nawilżanie ust to specjalność Kliniki Medycyny Estetycznej Cliniqmed z Krakowa.

Aby mieć pewność, że zabieg będzie całkowicie udany, najlepiej postawić na renomowany gabinet – wówczas ryzyko skutków ubocznych będzie najmniejsze, a my możemy cieszyć się idealnym rezultatem.

Materiał promocyjny