Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Otrzymaj zniżkę na kolejny czarter jachtów w Chorwacji

15.04.2019 15:22 | 0 komentarzy | 752 odsłony | red

Materiał promocyjny

Słyszałeś już jak łatwo i tanio jest wynająć łódź w Chorwacji lub Grecji? A może interesują cię bardziej komfortowe jachty w dalszych kierunkach jak Seszele czy Martynika? Poznaj największą platformę wynajmu łodzi w Europie i otrzymaj zniżkę na pierwszy czarter.

0
Otrzymaj zniżkę na kolejny czarter jachtów w Chorwacji
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Firma została założona w 2008 roku w stolicy Francji i bardzo szybko stała się jednym z największych portali czarteru jachtów, katamaranów, łodzi motorowych oraz guletów. GlobeSailor dokłada wszelkich starań, aby maksymalne ułatwić proces czarteru łodzi, tak by klient nie musiał zajmować zbędnymi formalnościami i mógł się cieszyć swoim urlopem. Firmie zależy również na propagowaniu wspaniałej pasji, jaką jest żeglowanie. Początki nie były łatwe, ponieważ znalezienie odpowiednich łodzi, a co za tym idzie wyselekcjonowanie odpowiednich armatorów, którzy będą świadczyli usługi na najwyższym poziomie, nie jest łatwe i jest niewątpliwie czasochłonne. Dziś marka współpracuje z samymi dobrymi i sprawdzonymi firmami czarterowymi, które gwarantują czyste i sprawne łodzie. Dzięki szybkiemu rozwojowi, przedsiębiorstwo posiada specjalistów w obsłudze klienta w 7 językach, co niewątpliwie jest dużym atutem i przekłada się na rozpoznawalność marki w segmencie czarteru łodzi.

Firma posiada portal, który jest wspaniałym narzędziem do porównywania łodzi i czarteru jachtów. W bazie znajdziesz bogatą ofertę na wynajem łodzi w każdym zakątku świata. Wyselekcjonowane oferty są przygotowane bezpośrednio przez firmy czarterowe. Dzięki prostej wyszukiwarce łatwo porównasz modele łodzi, ich ceny, poczytasz opinie poprzednich klientów i zarezerwujesz online czarter łodzi w wybranej destynacji. Portal oferuje również, zapisanie się do darmowego newslettera, dzięki któremu dowiesz się o aktualnych promocjach oraz ciekawych ofertach.

Jeśli chodzi o zespół, to składa się on z ludźmi zafascynowanych światem żeglarskim, którzy na pewno pomogą Ci w zaplanowaniu niezapomnianego czarteru. Ekipa firmy postara się dostosować swoją ofertę tak, aby była ona jak najbardziej zgodna z Twoimi potrzebami.

Sieć profesjonalnych czarterów łodzi jest rozwijana przez firmę w każdej części świata, co powoduje, że z roku na rok oferty są jeszcze bardziej atrakcyjne. Każda baza czarterowa jest odwiedzana przez ekspertów, dzięki czemu posiadają niezbędną wiedzę i mogą oni lepiej odpowiedzieć na Twoje pytania. Skontaktuj się z GlobeSailor, jeżeli masz jakieś pytania lub już od dłuższego czasu myślisz, żeby wypłynąć na szerokie wody, ale dalej masz dużo wątpliwości!

Ze względu na swoje doświadczenie przedsiębiorstwo może zaproponować tylko najbardziej profesjonalne firmy czarterowe, których łodzie i oferta odpowiadają najwyższym standardom oraz normom bezpieczeństwa. Negocjowane ceny są adekwatne do oferowanych usług, które są na najwyższym poziomie, czego odzwierciedleniem są liczne komentarze klientów, które są zostawiane na stronie serwisu po każdym odbytym rejsie.

Dzięki swojej profesjonalnej obsłudze GlobeSailor stał się liderem czarteru jachtów online. Dlatego warto abyś skorzystał z największej bazy czarteru łodzi w Internecie. Dzięki tej organizacji możesz skorzystać z dostosowanych do ciebie usług oraz cen, które są specjalnie wynegocjowane dla Ciebie. Profesjonalna obsługa będzie Twoim przewodnikiem i odpowie na wszystkie Twoje pytania, dzięki czemu wybierzesz najlepszą łódź.

Jeśli należysz już do zadowolonych klientów usług firmy, to firma przygotowała dla ciebie specjalną ofertę! Już teraz możesz podzielić się GlobeSailor z bliskimi i podarować im voucher. Dla stałych klientów, marka przygotowała specjalne zniżki, dlatego też, jeżeli rozglądasz się za kolejnym rejsem - daj znać! Nie czekaj, ponieważ oferta jest ważna tylko do 25 kwietnia!

KOD VOUCHERA: GS_04FRIEND

Materiał promocyjny