Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Kwiaty z dowozem w Krakowie

12.04.2019 12:29 | 0 komentarzy | 826 odsłon | red

Materiał promocyjny

Kwiaty to jeden z piękniejszych prezentów, jaki możemy podarować bliskiej osobie. Trudno bowiem znaleźć kogoś, kto powie, że nie lubi kwiatów. Często mówi się, że małe gesty znaczą więcej niż słowa.

0
Kwiaty z dowozem w Krakowie
Kwiaty to jeden z piękniejszych prezentów, jaki możemy podarować bliskiej osobie. Trudno bowiem znaleźć kogoś, kto powie, że nie lubi kwiatów. Często mówi się, że małe gesty znaczą więcej niż słowa.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Tak samo jest z kwiatami, które odpowiednio dobrane mogą wyrazić nasze uczucia. Co zrobić jednak w sytuacji, kiedy mieszkamy z dala o ukochanej osoby i chcemy podarować jej bukiet kwiatów? Można skorzystać z usługi dowozu kwiatków. W Krakowie działa kwiaciarnia, która dostarcza wybrane bukiety i kwiaty pod wskazany adres.

Kwiaty na każdą okazję

Kwiaty są bardzo uniwersalną formą prezentu, ale jednocześnie niezwykle elegancką. Można je wręczyć z wielu okazji tj. urodziny, imieniny, rocznice, zaręczyny, ślub, Komunia Święta, Dzień Matki i Ojca, Dzień Nauczyciela, Dzień Kobiet, a także z powodu zdanego egzaminu, awansu zawodowego i wielu innych. Odpowiednio wybrane i skomponowane będą wyrazem miłości, szacunku, uznania, czy też wdzięczności dla osoby, której zostaną podarowane.

W internetowej kwiaciarni podobnie jak w tej stacjonarnej mamy bardzo szeroki wybór kwiatów - od ciętych po doniczkowe. Spośród ciętych można zdecydować się m.in. na róże, gerbery, goździki, frezje, tulipany, margaretki i lilie. Dostępne są w kwiaciarni w wielu kolorach.

Jeśli nie będziemy pewni, jakie kwiaty wybrać dla danej osoby lub jaki zamówić bukiet na konkretną okazję, zawsze można liczyć na pomoc wykwalifikowanych i doświadczonych florystów pracujących w krakowskiej kwiaciarni. Doradzą na co się zdecydować. Niezwykle okazale i pięknie prezentują się kompozycje z kwiatów jednolitych, a także mieszanych.

Spraw niespodziankę bliskiej osobie

Czasami zdarzają się takie sytuacje, kiedy bliska nam osoba mieszka w zupełnie innym mieście lub kraju niż my sami. Na szczęście nic nie stoi na przeszkodzie, aby przebywając na przysłowiowym drugim krańcu świata obdarować ukochaną osobę przebywającą w Krakowie pięknymi kwiatami. Wystarczy skorzystać z usługi poczty z kwiatami.

Wykorzystując Internet można zamówić dowolne kwiaty, bukiety, kosze z delikatesami dla wybranej osoby. Zamówienie można złożyć również telefonicznej lub w kwiaciarni partnerskiej E-Kwiaty.pl. Następnie takie zamówienie trafia do krakowskiej kwiaciarni, gdzie jest przygotowywane przez najlepszych florystów. Pięknie układane i ozdabiane. Co ważne, można poprosić o dołączenie do zamówienia specjalnej dedykacji, która zostanie odręcznie napisana przez pracownika kwiaciarni.

Gotowe zamówienie odbierane jest przez kuriera i doręczane do wybranej osoby. Warto dodać, że kwiaty można wysłać w dowolne miejsce, zarówno do domu lub pracy. Wysyłka zamówienia odbywa się tego samego dnia, kiedy zostało złożone zamówienie. Oczywiście, jeśli ktoś ma życzenie można ustalić konkrety dzień, a nawet godzinę, o której kwiaty zostaną dostarczone. Jednego można być pewnym, decydując się na taką formę prezentu sprawimy bliskiej osobie niesamowitą niespodziankę.

Stwórz własny bukiet

Korzystając z usługi kwiaty z dowozem można poczuć się jak zawodowy florysta. Dlaczego? Otóż poczta z kwiatami w Krakowie daje taką możliwość, aby skorzystać z opcji kreatora bukietu z róż lub tulipanów. W takiej sytuacji sami decydujemy z jakiej ilości kwiatów zostanie przygotowany bukiet, jakiego będą koloru i długości. Sami wybieramy w jaki sposób będą ułożone (na okrągło, stopniowo, w koszu), czy będą dokładane dodatkowe dekoracje lub upominki (czekoladki, kawa, pluszowy miś, wazon).

Kwiatobox

W ostatnim czasie bardzo popularne są właśnie takie kwiatoboxy, nazywane inaczej flower box. Wybrane kwiaty układane są w ozdobny pudełku i prezentują się w nim niezwykle okazale, elegancko, wręcz ekskluzywnie. Kwiatoboxy dostępne są w różnych rozmiarach tj. mały, średni i duży. Najczęściej przygotowywane są z róż (w dowolnych kolorach). Niemniej, wyjątkowo pięknie prezentują się w takim specjalnym opakowaniu również goździki oraz storczyki (w różnych kolorach).

Wszystkie bukiety i kwiatoboxy przygotowywane są z największą starannością ze świeżych kwiatów. Ogromną zaletą poczty z kwiatami jest to, że cały czas można śledzić realizację zamówienia.

Artykuł napisany we współpracy z e-kwiaty. E-kwiaty.pl to kwiaciarnia internetowa, która współpracuje z ponad tysiącem najlepszych kwiaciarni stacjonarnych na terenie całego kraju.

Materiał promocyjny