Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Catering dietetyczny w Krakowie - przedstawiamy najpopularniejsze firmy

09.04.2019 13:19 | 0 komentarzy | 3 071 odsłony | red

Materiał promocyjny

Zdecydowaliśmy się na catering dietetyczny? Doskonale! To pierwszy krok w kierunku zdrowej i zbilansowanej przez specjalistów diety, z którą łatwiej osiągniemy założone cele. Obecnie możemy wybierać z coraz większej liczby firm proponujących tzw. dietę pudełkową, których oferty wydają się być bardzo do siebie zbliżone. Jak znaleźć usługę maksymalnie dopasowaną do naszych potrzeb?

0
Catering dietetyczny w Krakowie - przedstawiamy najpopularniejsze firmy
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Świetną podpowiedzią będą opinie osób, które już wybrały konkretną firmę. Jesteś Krakusem? Oto najpopularniejszy catering dietetyczny w Krakowie.

Dietific.pl

To firma działająca za terenie Krakowa i okolic oraz aglomeracji śląskiej. W ofercie Dietific znajdziemy kilka pakietów: Zdrowa Energia (standardowa, doskonale zbilansowana i zdrowa dieta dla każdego), Minus (propozycja dla osób chcących bezpiecznie pozbyć się nadprogramowych kilogramów), Active (dieta dla osób aktywnych fizycznie), Mama (dedykowany kobietom w ciąży i kobietom karmiącym piersią), Niskogliemiczna (dla osób , które ze względów zdrowotnych muszą kontrolować ilość cukrów prostych w diecie) oraz Office (będąca doskonałą alternatywą dla kanapek czy dań typu fast food zjadanych w pracy). Ogromnym plusem oferty Dietific jest możliwość zamówienia posiłków w naczyniach biodegradowalnych!

Wybrany pakiet można bez problemu, z pomocą specjalistów, dopasować do indywidualnych potrzeb i oczekiwań - łącznie do dyspozycji klientów jest ponad 200 wariantów typów i kaloryczności diet (od 1000 do 2500 kcal).

Dzienny koszt diety składającej się z pięciu posiłków na dobę mieści się w granicach 50-80 zł. Mniej zapłacimy zamawiając np. dwa lub więcej zestawów pod ten sam adres lub zmniejszając liczbę posiłków w ciągu dnia (np. do 3 lub 4).

LightBox.pl

To dieta pudełkowa, która obsługuje klientów w niemal całej Polsce - catering dietetyczny LightBox można obecnie zamówić w Krakowie i... ponad 60 innych miastach i miasteczkach. Dieta dostępna jest w sześciu podstawowych rodzajach: Optimum (przeznaczona dla osób, które po prostu chcą zmienić nawyki żywieniowe i zacząć zdrowo jeść), Slim Optimum (dedykowane osobom, które chcą zredukować masę ciała), No Fish (dieta bez ryb, przeznaczona m.in. dla osób uczulonych na ryby), Vege (dieta wegetariańska), Vege + Fish (dieta wegetariańska z rybą) oraz Lactose Free (dieta bezlaktozowa).

Każda dieta dostępna jest w kilku wariantach kalorycznych (od 1000 do 2500 kcal) oraz w trzech wersjach: All Day (5 posiłków), Office (4 posiłki, bez kolacji) oraz After Ten (4 posiłki, bez śniadania).

Średni dzienny koszt diety mieści się w granicach 60-70 zł. Osobom, które nie chcą kupować kota w worku LightBox oferuje możliwość zamówienia zestawu próbnego w cenie 43-44 zł.

LightDiet.pl

To firma działająca na terenie kilkunastu dużych i średnich miast w Polsce, oferująca darmową dostawę cateringu dietetycznego m.in. klientom z Krakowa. LigtDiet to przede wszystkim standardowe, zdrowe diety a różnych kalorycznościach (od 1000 do 2500 kcal), ale również dieta wegetariańska i wegetariańska z rybami, dieta Montignaca, dieta Antycellulitowa, dieta dla diabetyków oraz różne diety wykluczające (np. bez ryb, bez laktozy, bez glutenu, bez laktozy i glutenu).

Wszystkie diety dostępne są w kilku wariantach kalorycznych.

Średni dzienny koszt diety mieści się w granicach 50-65 zł. Korzystniejsze cenowo będzie zamówienie cateringu na dłuższy okres czasu (np. miesiąc).

Wygodnadieta.pl

Dietą pudełkową tej firmy mogą zamawiać mieszkańcy ponad dwudziestu dużych i średnich miast w Polsce, m.in. osoby mieszkające w Krakowie. Kilkanaście rodzajów diet pozwala na wybranie tej, która najpełniej zaspokoi indywidualne potrzeby i oczekiwania klientów. Na wygodnadieta.pl można zamówić m.in. dietę niskokaloryczną (dedykowaną osobom chcących zredukować masę ciała), dietę sportową (przeznaczoną dla osób aktywnych fizycznie), dietę antycellulitową (wspierającą przede wszystkim kobiety w walce o jędrną skórę), dietę dla diabetyków (pozwalającą na dokładne kontrolowanie ilości cukrów prostych w codziennym menu) oraz różnego rodzaju diety wykluczające.

Każda dieta dostępna jest w kilku wariantach kalorycznych (najczęściej od 1000 do 2500 kcal).

Średni dzienny koszt diety mieści się w granicach 50-70 zł, przy czym mniej zapłacimy decydując się na zamówienie cateringu kwartalnego, a więcej np. za zamówienie tygodniowe.

Wszystkie przedstawione wyżej firmy cateringowe oferują najwyższej jakości jedzenie, przygotowywane wyłącznie z świeżych produktów pochodzących od sprawdzonych producentów i dostawców. Dania serwowane w ramach menu są doskonałe w smaku i świetnie wyglądają, czego potwierdzeniem są oceny zadowolonych klientów - wszystkie powyżej 4,8 (na 5 punktów).

Materiał promocyjny