Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

- 10 kg na lato - z Projektem Zdrowie, to możliwe!

25.03.2019 11:09 | 0 komentarzy | 2 240 odsłony | red

Materiał promocyjny

Wystarczyło kilka tygodni, by Pani Monika znów czarowała szczerym uśmiechem, a radość w oczach zagościła na stałe. Pani Monika schudła 10 kg w ciągu 11 tygodni, wróciła do poprzedniego rozmiaru ubrań i tryska energią. Zapraszamy do wywiadu z naszą bohaterką.

0
- 10 kg na lato - z Projektem Zdrowie, to możliwe!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Co skłoniło Panią do podjęcia kuracji?
Przede wszystkim mój obraz w lustrze. Nie mogłam patrzeć na moje nogi. Firmę Projekt Zdrowie znałam już wcześniej. Długo przyglądałam się z boku, obserwowałam stronę na facebooku, widziałam tyle pięknych metamorfoz, jednak sama nie miałam odwagi zrobić pierwszego kroku. Aż do momentu, gdy na jednym z letnich festynów, spotkałam dziewczyny z Projektu Zdrowie i doszłam do wniosku, że już łatwiej nie będzie ;) Umówiłam się na pierwsze spotkanie, a później było tylko lepiej 

Czego najbardziej Pani się obawiała?
Chyba tego, co większość z nas kobiet, czy podołam... Czy pogodzę pracę, dom, gotowanie dla dwójki dzieci i męża i do tego jeszcze siebie. Do tej pory moje żywienie było mocno nieregularne, jadłam najwięcej wieczorem, bo dopiero wtedy miałam chwilę dla siebie.
I tu spotkała mnie ogromna niespodzianka - posiłki zaproponowane przez Panią dietetyk są przepyszne. Cały dom jadł to samo i problem sam się rozwiązał. Jestem już kilka miesięcy po zakończonej stabilizacji wagi i to jest niesamowite, bo moje dzieci same proszą abym przygotowała im posiłki, które pojawiały się w diecie.

Co zmieniło się w Pani życiu po kuracji?
Moja kuracja odchudzająca zakończyła się już kilka miesięcy temu, potem nastąpił okres stabilizacji wagi, a teraz spotykam się z Panią dietetyk tylko na bezpłatnych spotkaniach kontrolnych, które ciągle są dla mnie dodatkową motywacją. Poza tym, że oczywiście czuję się o niebo lepiej, to ogromnie się cieszę, że wreszcie zaczęłam panować nad jedzeniem. Wiadomo, jak to w życiu, zdarzają się imprezy, wyjazdy... Ogromnie się cieszę, że potrafię po kuracji doskonale sobie radzić z tym, aby waga stała w miejscu i przy tym nie odmawiać sobie wszystkiego.


Dietetyk mgr Aleksandra Stańczyk


Nie ukrywamy, że bardzo często metamorfozy naszych pacjentów bardzo mile nas zaskakują! To piękne ukoronowanie tego, jak poświęcamy się swojej pracy.
Pani Monika, to po prostu chodząca motywacja. A gdy nasi pacjenci czują, że nie są na diecie i w dodatku mają efekty, to dla nas największe szczęście. Bez względu na to, jaki jest cel naszego klienta, my robimy wszystko, aby pomóc mu go osiągnąć.
Dla jednych sukcesem jest upragniona utrata tkanki tłuszczowej, dla drugich wydanie na świat potomka, dla innych poprawa stanu zdrowia, czy po prostu lepsze samopoczucie przy jednostce chorobowej. Masz podobne cele? Umów się na bezpłatną konsultację z naszym dietetykiem pod numerem telefonu 790 618 333

Polskie Centra Dietetyczne Projekt Zdrowie

32-500 Chrzanów, ul. Garncarska 8
(naprzeciwko Urzędu Skarbowego)

tel. 790 618 333
e-mail: chrzanow@projektzdrowie.info

 

 

 

Materiał promocyjny