Oferty pracy

Biosystem S.A. poszukuje kandydatów do pracy

20.03.2019 13:58 | 0 komentarzy | 6 208 odsłon | red

Biosystem S.A. Zakład Przetwarzania ZSEiE w Bolęcinie zatrudni pracownika biurowego

Biosystem S.A. Zakład Przetwarzania ZSEiE w Bolęcinie zatrudni pracownika biurowego do działu logistyki

Pracownik biurowy w dziale logistyki

Miejsce pracy: Bolęcin/ k. Trzebini

Opis stanowiska:
- planowanie tras kierowców oraz wystawianie zleceń transportowych
- kontakt telefoniczny z klientami
- wprowadzanie danych
- obsługa programu wagowego

Oferujemy:
- umowę o pracę na zastępstwo min. 1 rok z możliwością przedłużenia
- możliwość rozwoju zawodowego
- możliwość pracy w nowoczesnym zakładzie przetwarzania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego
- pracę w dobrej atmosferze w młodym, dynamicznym zespole
- ubezpieczenie grupowe na życie
- prywatną opiekę medyczną

Wymagania:
- wykształcenie średnie
- umiejętność szybkiego uczenia się
- gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku

kontakt:
www.biosystem.pl/praca
tel. 326249950