Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Sięgnij po pieniądze i załóż klub malucha

20.03.2019 12:55 | 0 komentarzy | 1 815 odsłona | Tadeusz Jachnicki

Myślisz o założeniu podobnej placówki i chcesz tym samym połączyć życie prywatne z zawodowym? A może prowadzisz już żłobek czy klub malucha i planujesz go rozbudować lub dostosować do potrzeb dzieci z niepełnosprawnościami? Jeśli tak, piątkowe (22 marca) webinarium jest dla Ciebie.

0
Sięgnij po pieniądze i załóż klub malucha
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Podczas wirtualnego spotkania, jakie zorganizują urzędnicy z województwa, uzyskasz najważniejsze informacje na temat wsparcie, na jakie możesz liczyć w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Start o godzinie 10.
Podczas webinarium dowiesz się, na jakie konkretnie pieniądze możesz liczyć oraz jaką pulę unijnych funduszy przeznaczono na realizację zadań z tego obszaru.
Aby wziąć udział w tym spotkaniu konieczna jest wcześniejsza rejestracja (kliknij tutaj). Po rejestracji otrzymasz w mailu instrukcję jak zalogować się do webinarium.
Podczas spotkania organizatorzy odpowiedzą również na pytania zadawane na czacie - można je wysyłać wcześniej na maila: pytania@umwm.pl
Kto nie będzie mógł uczestniczyć w webinarium „na żywo" nie musi się martwić, zostanie ono udostępnione na stronie internetowej www.rpo.malopolska.pl w zakładce Webinaria, a także na Facebooku.