Nie masz konta? Zarejestruj się

Oferty pracy

BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy

06.03.2019 11:33 | 0 komentarzy | 3 296 odsłony | red

Materiał promocyjny

Poszukujemy na rozpoczęcie sezonu 2019 kandydatów do pracy w brygadach bitumicznych na terenie woj. małopolskiego i śląskiego

0
BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Poszukujemy na rozpoczęcie sezonu 2019 kandydatów do pracy w brygadach bitumicznych na terenie woj. małopolskiego i śląskiego na n/w stanowiskach:
Operator rozściełacza
Operator stołu rozściełacza
Operator skrapiarki
Operator walca
Układacz mas bitumicznych


Wymagamy odpowiednich uprawnień, sumienności i zaangażowania w pracy. Doświadczenie przy pracach związanych z robotami bitumicznymi, uprawnienia do obsługi HDS oraz prawo jazdy kat. C będą dodatkowym atutem.

Zatrudnimy zorganizowane brygady jak i również pracowników do przeszkolenia (w tym również absolwentów szkół). Przeszkolenie będzie się odbywać pod nadzorem wykwalifikowanych fachowców (jest możliwość skierowania na specjalistyczne kursy).

Oferujemy stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Czekamy na Twoje podanie (CV, list motywacyjny) z dopiskiem „brygada bitumiczna" na niżej podany adres lub kontakt telefoniczny:

BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o. (Oddział Chrzanów)
ul. Wodzińska 55
32-500 Luszowice
Kontakt telefoniczny: Kozłecki Edward
tel. 32 88 85 810; tel. kom.: 601 702 366
e-mail: kadry@bergerbau.pl; chrzanow@bergerbau.plAplikacja powinna zawierać klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 133, poz. 883)"
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Materiał promocyjny