Nie masz konta? Zarejestruj się

Trzebinia

Nowe władze na osiedlu

12.02.2019 09:30 | 5 komentarzy | 5 115 odsłon | Anna Jarguz

Trzech kandydatów ubiegało się o funkcję przewodniczącego Rady Osiedla Centrum w Trzebini. W poniedziałek mieszkańcy postawili na Marzenę Jewułę.

5
 Nowe władze na osiedlu
Marzena Jewuła, nowo wybrana przewodnicząca rady osiedla (z lewej) oraz Anna Sadło-Ostafin, która kierowała radą przez ostatnie cztery lata
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zagłosowało na nią 36 uczestników zebrania. Poza Jewułą kandydowali Maciej Kozub, były radny, który otrzymał poparcie 15 osób oraz Ewa Mendela, prezes zarządu Fundacji „Energetyk". Na nią oddano 6 głosów.

Marzena Jewuła ma 50 lat, z Trzebinią związana jest od dziecka. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, ukończyła studia podyplomowe z pedagogiki koedukacyjnej oraz z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Karierę zawodową zaczynała w Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska. Pracowała także wydziale promocji Urzędu Miasta w Trzebini, gdzie zajmowała się m.in. pozyskiwaniem pieniędzy zewnętrznych, potem w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie, natomiast aktualnie pracuje w biurze promocji, kultury i sportu w Urzędzie Miejskim w Chrzanowie.

- Od dziesięciu lat jestem członkiem Rady Osiedla Centrum. Mam doświadczenie w pracy samorządowej, potrafię współpracować z ludźmi, mam charyzmę - mówi o sobie..