Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

3 sposoby na wzięcie kredytu gotówkowego

08.02.2019 14:34 | 0 komentarzy | 1 383 odsłona | red

Materiał promocyjny

Potrzebujesz gotówki z możliwością przeznaczenia jej na dowolny cel? Pomyśl o zaciągnięciu kredytu w banku – możesz tego dokonać aż na 3 różne sposoby. Poznaj je wszystkie i wybierz wariant, który najbardziej Ci odpowiada.

0
3 sposoby na wzięcie kredytu gotówkowego
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Polacy chętnie korzystają z kredytowej oferty banków, co potwierdza serwis porównywarkowy Finanse Rankomat. Takiego rodzaju wsparcie finansowe pozwala zrealizować własne plany oraz sfinansować bieżące wydatki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych kredytobiorców, banki otwierają coraz to nowsze możliwości ubiegania się o wsparcie finansowe.

1. Kredyt udzielany bezpośrednio w placówce

Wielu Polaków cały zaciąga kredyty podczas wizyty w oddziale banku. Na korzyść takiego rozwiązania przemawia przede wszystkim możliwość bezpośredniego kontaktu z doradcą. Dzięki temu kredytobiorca ma szansę zadawać pytania i oczekiwać na udzielenie odpowiedzi rozwiewających wątpliwości.

Wizyta w oddziale, chociaż ma wiele plusów, nie jest pozbawiona wad. Chodzi przede wszystkim o godziny otwarcia – nierzadko niedogodne dla osób pracujących do późnych godzin wieczornych. Aby złożyć wniosek, trzeba wziąć urlop lub wyskoczyć w trakcie wykonywania obowiązków (co nie zawsze jest możliwe).

2. Kredyt zaciągany za pośrednictwem bankowości elektronicznej

Bankowość elektroniczna daje potencjalnym kredytobiorcom wiele możliwości, pozwalając m.in. na zaciąganie kredytów gotówkowych bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy tylko smartfon z zainstalowaną aplikacją banku, aby złożyć wniosek online.

Na korzyść takiego rozwiązania przemawia m.in. brak wymogu wizyty w banku. Minusem jest natomiast ograniczona dostępność – nie wszyscy korzystają ze smartfonów, więc nie wszyscy mogą korzystać z możliwości bankowości elektronicznej.

3. Kredyt online za pośrednictwem serwisu porównywarkowego

Finansowe serwisy porównywarkowe pozwalają nie tylko na zestawianie i analizowanie poszczególnych ofert kredytowych. Za ich pośrednictwem można wnioskować o wsparcie finansowe. Przykładem może być niejeden kredyt gotówkowy w porównywarce finanse.rankomat.pl. Dzięki temu możesz uzyskać dostęp do wsparcia finansowego bez konieczności wizyty w placówce banku oraz dysponowania aplikacją mobilną.

Niezależnie od tego, na którą opcję się zdecydujesz, porównaj dostępne oferty kredytów gotówkowych. Im więcej parametrów weźmiesz pod uwagę, tym bardziej dopasowany będzie produkt.

Materiał promocyjny