Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Kalkulator OC bez podawania danych? Czy taki istnieje?

07.02.2019 13:30 | 0 komentarzy | 3 809 odsłony | red

Materiał promocyjny

Chcąc wykupić ubezpieczenie, zawsze idziesz do agencji ubezpieczeniowej? Wcale tak być nie musi – składkę oszacujesz samodzielnie, korzystając z internetowego kalkulatora. Sprawdź, jakie narzędzia pozwalają ocenić wysokość ubezpieczenia – bez podawania szczegółowych danych.

0
Kalkulator OC bez podawania danych? Czy taki istnieje?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Coraz więcej osób we własnym zakresie poszukuje dobrych ofert ubezpieczeniowych w zakresie polisy OC. Potwierdza to zwiększona liczba zapytań w serwisie Rankomat. Jest to krok w dobrą stronę, ponieważ pozwala na wybór takiej oferty, która będzie dopasowana do możliwości finansowych ubezpieczającego. Problem w tym, że niektóre kalkulatory internetowe wymagają podawania wielu szczegółowych danych, takich jak np. numer telefonu, dane adresowe, numer VIN pojazdu lub numer rejestracyjny. Można jednak tego uniknąć.

Niezobowiązująca wycena ubezpieczeniowa – to możliwe

Jeżeli zależy Ci na całkowicie niezobowiązującej wycenie obowiązkowego ubezpieczenia komunikacyjnego, skorzystaj z darmowego kalkulatora OC firmy Rankomat. Jest to proste w obsłudze i działaniu narzędzie, dzięki któremu otrzymasz wycenę polis od wielu towarzystw ubezpieczeniowych.

Aby skorzystać z kalkulatora, należy podać kilka istotnych informacji, takich jak np.:

  • rok produkcji samochodu,

  • marka i model pojazdu,

  • rodzaj paliwa,

  • pojemność silnika,

  • wiek kierowcy,

  • datę wydania prawa jazdy.

Opcjonalnie można podać numer rejestracyjny samochodu – jest to parametr wymagany przez niektóre towarzystwa ubezpieczeniowe. Jeśli nie podasz takich danych, wówczas otrzymasz propozycje – z wyłączeniem ofert tych ubezpieczycieli, którzy wymagają numeru rejestracyjnego.

W kalkulatorze tym nie trzeba podawać także numeru telefonu czy adresu e-mail.

Dlaczego warto korzystać z kalkulatora OC?

Kalkulator OC to bardzo przydatne narzędzie, które niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim pozwala porównać dostępne oferty – bez konieczności samodzielnego zbierania danych od poszczególnych towarzystw ubezpieczeniowych. Oszczędzasz przy tym nie tylko pieniądze, ale również czas. Analizy możesz dokonać w dowolnym momencie – nie musisz wychodzić z domu.

Jeżeli więc zależy Ci na poczynieniu sporych oszczędności na ubezpieczeniu komunikacyjnym, skorzystaj z kalkulatora OC. Kalkulację otrzymasz szybko i bez jakichkolwiek zobowiązań.

Materiał promocyjny