Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

31.01.2019 13:10 | 0 komentarzy | 5 157 odsłon | Marek Oratowski

W chrzanowskiej bibliotece można będzie odpocząć na leżaku, w Dulowej posłuchać kolęd, a w I LO uczestniczyć w ciekawych zajęciach i wykładach. Melomanów wrażliwych na los zwierząt powinien zainteresować charytatywny koncert.

0
Propozycje na weekend
Organizatorzy "Nocy w liceum" jak zwykle przygotowali sporo atrakcji dla osób w każdym wieku
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Piątek, 1 lutego

Chrzanów

MBP w Chrzanowie, godz. 12
Zainaugurowane zostanie "Sanatorium czytelnicze". Na miejscu można będzie odpocząć na leżaku, pod kocem, z dobrą książką w dłoni i napić się - prosto z saturatora - "naturalnej wody leczniczej" Bibliofil. Czytelniczy turnus potrwa do 1 marca.

I LO w Chrzanowie, godz. 16-22
VI Festiwal Naukowy "Noc w liceum" przyniesie kolejne atrakcyjne wykłady i zajęcia. Wszyscy, którzy odwiedzą liceum, mogą posłuchać m.in. o manipulacji w cyberświecie, możliwościach fotowoltaiki, anoreksji i emancypantkach. Czynne będą też m.in. wystawa żywych zwierząt i kawierenka.
Szczegółowy program dostępny jest tutaj.

Sobota, 2 lutego

Chrzanów

Klub Stara Kotłownia MOKSiR, godz. 17
Koncert charytatywny dla schroniska dla zwierząt w Oświęcimiu "Gramy dla zwierzaków". Zagrają: SPI, Inkwizycja, Non Serviam i Psychodela. Wstęp bezpłatny.

Dulowa

Wiejski Dom Kultury w Dulowej godz. 16
W programie imprezy pod nazwą "Kolędowanie w wiejskiej chacie" znajdą się występ dzieci, młodzieży i chóru "Echo". Wstęp bezpłatny.