Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Ci piłkarze mogą trafić do MKS Trzebinia

25.01.2019 18:00 | 2 komentarze | 4 806 odsłony | Michał Koryczan

Czterech nowych zawodników znalazło się w kręgu zainteresowań czwartoligowego MKS Trzebinia.

2
Ci piłkarze mogą trafić do MKS Trzebinia
Łukasz Wierzba (na pierwszym planie) jest bliski przenosin do MKS Trzebinia
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jak informuje Jacek Pająk, prezes trzebińskiego klubu, kadrę może wzmocnić czterech nowych piłkarzy.

Pierwszym z nich jest skrzydłowy Łukasz Wierzba. Ma 25 lat. Ostatnio występował w Unii Dąbrowa Górnicza (czwarta liga śląska). Wcześniej bronił barw takich klubów jak: LKS Żarki, Gwarek Zabrze, Górnik Libiąż i Puszcza Niepołomice.

Drugim zimowym nabytkiem powinien być Jakub Horawa (25 lat). To środkowy pomocnik. W rundzie jesiennej grał w KS Chełmek (wadowicka okręgówka). Wcześniej był zawodnikiem LKS Żarki, Janiny Libiąż i Gwarka Zabrze.

Do MKS miałby dołączyć także napastnik Przemysław Knapik (31 lat), doświadczony na trzecioligowym froncie. W przeszłości bronił barw m.in. Wieczystej Kraków, Beskidu Andrychów, Soły Oświęcim, a ostatnio Unii Dąbrowa Górnicza.

W kręgu zainteresowań MKS jest również środkowy obrońca Tomasz Kwiecień (21 lat), ostatnio broniący barw Pcimianki Pcim, a wcześniej Górnika Wieliczka i Grębałowianki Kraków.

Na wiosnę w szeregach trzebińskiego czwartoligowca nie zobaczymy defensywnego pomocnika Jakuba Skrzypka i napastnika Michała Cząstki. Obaj zrezygnowali z przyczyn osobistych.

Przypomnijmy, że wcześniej szeregi MKS opuścili: Paweł Sermak, Mikołaj Kukiełka i Jakub Wallentin. Z kolei jeszcze w trakcie rundy jesiennej do UKS Dulowa wypożyczony został Karol Łubik.

W sobotę, 26 stycznia, o godz. 11, trzebinianie zagrają drugi sparing w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Zmierzą się na wyjeździe z Iskrą Pszczyna.