Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

CHRZANÓW. Cynk o samobójczej próbie

29.04.2012 13:07 | 0 komentarzy | 6 617 odsłon | red
W sobotę mężczyzna zaalarmował policję, że jego sąsiadka chce wyskoczyć z okna. Finał całej sprawy był dość zaskakujący.
0
CHRZANÓW. Cynk o samobójczej próbie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Robert Matyasik, rzecznik chrzanowskiej komendy policji, informuje, że o godz. 14.55 dyżurny przyjął zgłoszenie, iż kobieta, mieszkająca przy ul. 3 Maja w Chrzanowie, chce popełnić samobójstwo. Dzwonił sąsiad wskazanej pani. Na miejsce pojechała policja, straż pożarna, pogotowie.

- Okazało się, że kobieta nie zamierzała wcale wyskoczyć z okna, natomiast jej sąsiad – widząc, jakiego narobił zamieszania – uciekł z domu. Wszystko wskazuje na to, że po prostu zrobił głupkowaty żart – mówi Matyasik. Sprawcą jest młody mężczyzna. Za popełnione wykroczenie odpowie przed sądem. Prawdopodobnie, oprócz kary grzywny, będzie musiał pokryć koszty przyjazdu służb ratowniczych.

***

Problemów narobił sobie również 51-letni trzebinianin. Po interwencji w domu przy ul. Wiśniowej stróże prawa odwieźli go do jaworznickiej izby wytrzeźwień. Tam zaproponował funkcjonariuszom, że da im 100 zł w zamian za wolność. Teraz za próbę wręczenia łapówki grozi mu do 10 lat więzienia.
Łukasz Dulowski