Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Nowy Rok, Nowa TY! Schudnij skutecznie i bez wymówek w prawdziwym NaturHouse Chrzanów!

14.01.2019 08:35 | 0 komentarzy | 1 204 odsłona | red

Materiał promocyjny

Pozbycie się nadmiernych kilogramów obok rzucenia palenia to chyba najczęstsze z noworocznych postanowień. W dobie wszechobecnej nadwagi wydaje się to być rozsądne postanowienie, które warto spełnić. Cel jest słuszny, ponieważ w zgrabnej sylwetce czujemy się bardziej atrakcyjni i pewni siebie. Zmianie ulega samopoczucie fizyczne oraz stan zdrowia, więc bez dwóch zdań odchudzać się warto!

0
Nowy Rok, Nowa TY! Schudnij skutecznie i bez wymówek w prawdziwym NaturHouse Chrzanów!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Okiem dietetyka
Co o noworocznych postanowieniach mówi dietetyk? Bardzo często kończy się jedynie na obietnicach i odkładaniu diety na przysłowiowe jutro. Szukanie idealnego momentu na rozpoczęcie zdrowego odżywiania to bardzo częsty błąd, który oddala nas od celu. Dobry moment jest zawsze, ponieważ jeść musimy stale, a co za tym idzie możemy wybrać czy chcemy jeść zdrowo czy nie. Drugim błędem jest katowanie się rygorystycznymi głodówkami. W miarę upływu czasu zapał maleje, efekty nie są takie jak oczekiwaliśmy, a dieta nudna i monotonna, więc ją porzucamy. - zauważa dietetyk z Naturhouse. Co zrobić, by w tym roku się udało i nasze postanowienie zakończyło się sukcesem? Po prostu zacząć i skorzystać z pomocy osób, które odchudzaniem zajmują się od lat i na codzień- podpowiada pani Karolina z gabinetu Naturhouse.

 

 

 

Dlaczego warto odchudzać się ze wsparciem dietetyka?
Odpowiedź jest prosta- samodzielnie nie skomponujemy prawidłowo diety, nie dobierzemy sobie odpowiednich preparatów ziołowych, które ochronią nasz organizm przed skutkami spadku masy ciała oraz po pewnym czasie prawdopodobnie stracimy zapał i porzucimy dietę. Z dietetykiem nic takiego nam nie grozi! Kontrolne wizyty u dietetyka Naturhouse stanowią świetną motywację, okazję do rozmowy, do dopasowania diety pod każdy z etapów odchudzania. Dodatkowo końcem kuracji powinna być stabilizacja, która ochroni nas przed efektem jo-jo. Przez cały czas trwania stabilizacji dietetyk kontroluje Twoją wagę i stopniowo wyprowadza nas z diety.

 


Wypróbuj sprawdzoną od lat metodę!
Zamiast testować na sobie kolejne diety cud, zgłoś się do specjalisty! Dietetyk Naturhouse na podstawie dokładnych pomiarów i wywiadu żywieniowego dobierze indywidualną dietę wspartą suplementacją, a cotygodniowe wizyty kontrolne pomogą utrzymać wysoką motywację. Otrzymasz jadłospis, przepisy dietetyczne oraz wsparcie i motywację. Efekty zobaczysz już po pierwszym tygodniu! Jesteśmy najdłużej istniejącą na rynku polskim firmą, która specjalizuje się w zdrowym odchudzaniu- w Chrzanowie nasz gabinet istnieje od ponad 6 lat (UWAGA! obecnie placówka znajduje się na ul. kard. Wyszyńskiego 17a- w starym miejscu nie ma już NaturHouse), a w Libiążu od niemal 3 lat.

 


Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji
Jeśli nie jesteś do końca przekonany, czy taka metoda Ci odpowiada, możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji. Dietetyk zważy Cię, zmierzy, sprawdzi zawartość tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej w organizmie, a także przeprowadzi dokładny wywiad, na podstawie którego oceni Twój dotychczasowy sposób żywienia, odnajdzie przyczynę problemów z wagą i zaproponuje skuteczne, a przede wszystkim zdrowe rozwiązanie. Nie musisz kupować kota w worku! Najpierw zobacz, oceń i zdecyduj.
Nie zapomnij polubić nas na FACEBOOKU, gdzie dodajemy wiele dietetycznych ciekawostek, metamorfoz naszych podopiecznych oraz organizujemy prawdziwe konkursy z fantastycznymi nagrodami:
https://www.facebook.com/dietetykchrzanow/

https://www.facebook.com/naturhouselibiaz/

Aby skorzystać z bezpłatnej konsultacji z dietetykiem wystarczy umówić się telefonicznie:

Centrum Dietetyczne Naturhouse:

LIBIĄŻ
ul. Oświęcimska b/n (obok stacji Lotos)
tel.: 570 057 201

CHRZANÓW
ul. kard. Wyszyńskiego 17a (przeniesiono z ul. Garncarskiej)
tel. 570 056 225

lub poprzez formularz internetowy:

Chrzanów

Libiąż

 

Materiał promocyjny