Nie masz konta? Zarejestruj się

Powiat chrzanowski

Pieniądze i wiedza czekają na sportowców

07.11.2018 20:30 | 0 komentarzy | 1 905 odsłona | Michał Koryczan

Trwa rekrutacja do dziesiątej edycji programu stypendialnego Sportowej Akademii Veolii. Młodzi sportowcy z powiatu chrzanowskiego wciąż mogą składać aplikacje.

0
Pieniądze i wiedza czekają na sportowców
Stypendyści ostatniej edycji Sportowej Akademii Veolia. Fot. Z archiwum SAV
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Program, którego partnerem medialnym jest "Przełom", realizowany jest w pięciu różnych zakatkach Polski, między innymi w powiecie chrzanowskim.

Tegoroczna edycja skierowany jest do sportowców w wieku 16-18 lat. Stypendystami mogą zostać osoby reprezentujące barwy klubu sportowego lub stowarzyszenia kultury fizycznej z powiatu chrzanowskiego, uprawiające olimpijską dyscyplinę niezespołową.

Regulamin, zawierający m.in. kryteria, jakie muszą spełnić kandydaci, można znaleźć TUTAJ.

Aby zgłosić się się do programu trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz przesłać krótkie nagranie wideo. Należy w nim opowiedzieć o sobie i o początkach swojej sportowej przygody. Przygotowany materiał, wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym, należy wysłać do poniedziałku, 12 listopada włącznie.

Więcej szczegółów można znaleźć TUTAJ.

Wybrani przez kapitułę konkursową zawodnicy poza finansowym wsparciem mogą również liczyć na atrakcyjne szkolenia m.in. z zakresu marketingu sportowego, sponsoringu w sporcie, organizacji eventów i kontaktów z mediami.