Do Chrzanowa przyjedzie zespół z superligi

24.10.2018 21:00 | 0 komentarzy | 3 755 odsłony | Marek Oratowski

Szczypiorniści MTS-u wygrali w środę pucharowy mecz z Tarnowem i czekają już na kolejnego, jeszcze bardziej atrakcyjnego rywala.

0
Piłkę kozłuje zawodnik MTS-u Karol Put

Puchar Polski

MTS Chrzanów - SPR Tarnów 33-30 (16-15)
MTS: Górkowski, Gajewski - Romian 7, Hardzina 6, D. Skoczylas 5, Stroński 3, Put 2, Madeeja 2, Wierzbic 2, M. Skoczylas 2, Danysz 1, Gasin 1, Bogacz 1, Węgrzyn 1, Dudek, Krasucki

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Żaden zespół nie osiągnął w niej przewagi większej, niż dwie bramki. Początek drugiej należał do gości, którzy prowadzili już 22-18 (w 39. minucie), jednak dziesięć minut później gospodarze odzyskali inicjatywę. Głównie dzięki skuteczności Jakuba Romiana i Bartosza Hardziny. Swoje wybronił też Marcin Górkowski, powstrzymując kilka ataków rywali. Chrzanowianie tym samym zdobyli Puchar Polski na szczeblu województwa.

- Starałem się dać pograć wszystkim zawodnikom, bo wynik nie był najważniejszy, Oczywiście zwycięstwo jednak cieszy. W kolejnej rundzie zagramy z jakimś zespołem z superligi, co powinno być atrakcją dla naszych kibiców - powiedział Rafał Bugajski, trener chrzanowian.