Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Róże i nagrody dla nauczycieli powiatowych szkół

17.10.2018 12:31 | 11 komentarzy | 6 538 odsłon | Marek Oratowski

Podczas środowych obchodów Dnia Edukacji Narodowej uhonorowani zostali aktualni i emerytowani nauczyciele placówek prowadzonych przez powiat chrzanowski.

11
Róże i nagrody dla nauczycieli powiatowych szkół
Starosta nagrodził w tym roku 11 nauczycieli. Ze szkół wpłynęło 18 wniosków
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W sali teatralnej MOKSiR-u nagrody starosty otrzymali: Mariola Matecka i Dorota Białucha-Rak (obie Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Chrzanowie), Dorota Mołata i Marek Śliwa (oboje I LO w Chrzanowie), Agnieszka Rusek i Mirosława Przeworowska-Kawala (obie II LO w Chrzanowie), Renata Kosowska-Waleń (Zespół Szkół Techniczno-Uługowych w Trzebini), Jadwida Widlarz (Zespół Szkół w Libiążu), Marta Tybor (Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini), Danuta Maciuba (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Chrzanowie) i Jan Starżyk (Powiatowe Centrum Edukacyjne w Chrzanowie).

Podczas imprezy popłynęły też gratulacje dla dyrektor Zespołu Szkół Ekomomiczno-Chemicznych w Trzebini Renaty Bębenek, która odebrała w tym roku nagrodę Ministra Edukacji Narodowej.

Po raz drugi starostwo przyznało tytuł honorowy "Zasłużony Nauczyciel" dla emerytowanych pedagogów. Tym razem otrzymali go: Urszula Wodyło (Zespół Szkół w Libiążu), Irena Fudała (Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Trzebini), Grażyna Szopa (Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini), Zdzisława Wiśniewska i Józef Ryszard Seczyński (oboje z I LO w Chrzanowie).