MTS nie zwalnia tempa i jest liderem (WIDEO)

29.09.2018 20:35 | 0 komentarzy | 4 288 odsłony | Marek Oratowski

W sobotę chrzanowianie mimo absencjI kilku zawodników wyraźnie wygrali z Zamościem. Po dwóch meczach mają komplet punktów.

0
Zawodnicy MTS-u cieszą się po wygranej z Zamościem

I liga

MTS Chrzanów - MKS Padwa Zamość 37-30 (18-12)
MTS: Górkowski, Gajewski - Gasin 9, Romian 8, Olszewik 5, Rola 4, Bogacz 3, Wierzbic 2, Put 2, Hardzina 2, Danysz 1, Węgrzyn 1, Krasucki, Stroński

W pierwszym meczu na własnym obiekcie, podobnie jak tydzień wcześniej w Radzyminie, gracze MTS-u po 10 minutach wyrównanej gry zaczęli szybko odskakiwać rywalom. Już do przerwy prowadzili sześcioma trafieniami. Po przerwie rzucili pięć bramek z rzędu i w 43. minucie na świetlnej tablicy widniał wynik 28-17. Potem rywale nieco odrobili strat, ale nie uniknęli porażki siedmioma bramkami.

Dość dobrze wyglądała gra podopiecznych Rafała Bugajskiego zarówno w ataku, jak i obronie. Przydarzył im się tylko jeden większy przestój, podczas którego rywale rzucili cztery bramki. pod rząd. Skutecznością w szeregach gospodarzy wyróżniali się Michał Gasin i Jakub Romian.