Nie masz konta? Zarejestruj się

Trzebinia

Zobacz, kto z listy PiS wystartuje w Trzebini

20.09.2018 12:42 | 12 komentarzy | 13 089 odsłon | Anna Jarguz

27 kandydatów w trzech okręgach wyborczych wystawi w gminie Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości. Znamy ich nazwiska.

12
Zobacz, kto z listy PiS wystartuje w Trzebini
Osoby, które startują z listy PiS do rady miasta. FOT. MARCIN KARCZ
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wśród nich jest kilku byłych radnych, jak Dorota Dindorf, Krystyna Harańczyk, Halina Henc, jak i obecni: Barbara Dębiec, Wojciech Hajduk, Waldemar Wszołek, który do samego końca nie chciał powiedzieć, z czyjej listy wystartuje.

- Stawiamy na ludzi wiarygodnych, którzy dali się poznać lokalnej społeczności. To osoby, które otrzymały wcześniej zaufanie wyborców i teraz mają szansę powtórzyć dobry wynik - mówi Grzegorz Żuradzki, którego nazwisko też jest na liście.

Są i nowe twarze.

- Młodym też trzeba dać szanse i ich promować. Mam nadzieję, że wspólnie wygramy i że nasza wygrana przełoży się na rozwój gminy - podkreśla Grzegorz Żuradzki.

W okręgu numer 1 jeden startują: Grzegorz Żuradzki, Wojciech Hajduk, Jerzy Głogowski, Marta Skowronek, Anna Świątek, Teresa Sądecka, Jacek Barański, Marian Kazieczko, Jakub Kaja, Jolanta Cieszyńska.

W okręgu nr 2 wystartują: Barbara Dębiec, Dorota Dindorf, Krystyna Harańczyk, Janusz Siemek, Andrzej Sikora, Urszula Starniowska, Zdzisław Kamoda.

W okręgu nr 3 na liście znaleźli się: Waldemar Wszołek, Andrzej Dudek, Halina Henc, Tomasz Piszczek, Artur Głuch, Beata Trębecka, Iwona Piechowicz, Zbigniew Jastrzębski, Agnieszka Mendela, Piotr Dusza.