Nie masz konta? Zarejestruj się

Trzebinia

Młodzi posłuchają w klasztorze znanej biegaczki i zespołu reggae

17.09.2018 19:00 | 2 komentarze | 4 959 odsłony | Marek Oratowski

W sobotę 22 września w trzebińskiej bazylice odbędzie się spotkanie młodych, którzy przyjadą z całej Polski. Organizatorzy zapraszają na nie także mieszkańców ziemi chrzanowskiej.

2
Młodzi posłuchają w klasztorze znanej biegaczki i zespołu reggae
Do Trzebini przyjedzie biegaczka narciarska Sylwia Jaśkowiec fot. Facebook
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W programie znajdą się nie tylko elementy duchowe (adoracja Najświętszego Sakramentu i msza święta), ale również zaprezentują się wyjątkowi goście.

Na szczególną uwagę zasługuje konferencja, którą o godz. 14.15 wygłosi Sylwia Jaśkowiec, biegaczka narciarska, mająca na koncie starty na olimpiadzie. Podzieli się własnym doświadczeniem życiowym i relacją z Bogiem. W czasie czuwania (o godz. 18) odbędzie się także koncert zespołu Bethel, grającego reggae.

- Całość spotkania przebiegać będzie pod hasłem "Walcz o wiarę". Chcemy serdecznie zaprosić wszystkich mieszkańców powiatu chrzanowskiego do wzięcia udziału w tym wydarzeniu na terenie klasztoru. Wstęp wynosi jedyne 5 zł. Osoby, które przy wejściu podadzą hasło „Przełom" wejdą za darmo - obiecuje jeden z organizatorów ks. Przemysław Antoniuk SDS, duszpasterz Salwatoriańkiego Ośrodka Powołań.