Nie masz konta? Zarejestruj się

Libiąż

Rowerzyści szykują się na dwie imprezy. Mile widziane całe rodziny

23.08.2018 16:37 | 0 komentarzy | 4 585 odsłony | Marek Oratowski

W lipcu i sierpniu rajdów rowerowych było niewiele. Po powrocie z wakacji lokalni cykliści mogą uczestniczyć w dwóch imprezach, zaplanowanych na 1 września.

0
Rowerzyści szykują się na dwie imprezy. Mile widziane całe rodziny
W tym sezonie rajdy rowerowe organizowane na ziemi chrzanowskiej gromadzą setki uczestników
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W Libiąskim Centrum Kultury można się zgłosić do rajdu na dystansie 33,3 km, organizowanego z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. To druga z trzech imprez, podczas których rowerzyści przejadą w sumie 100 km (pierwsza odbyła się 1 maja, ostatnią zaplanowano na 6 października). Zbiórka uczestników 1 września o godz. 9 pod siedzibą LCK. Meta w ośrodku na Szyjkach. Szczegółowe informacje o zapisach można znaleźć tutaj.

Także 1 września o godz. 10 na trasę ruszą cykliści uczestniczący w I Myślachowickim Rajdzie Rowerowym. Krótsza trasa (dla rodzin i dzieci) liczy 12 km, a dłuższa 20 km. Impreza organizowana jest w ramach projektu "W zdrowym ciele zdrowy duch" z wygranego przez SP w Myślachowicach grantu. Szczegółowy program i przebieg tras dostępne są tutaj. W tym przypadku limit stu miejsc zostal już wyczerpany 17 sierpnia.