Nie masz konta? Zarejestruj się

Ziemia chrzanowska

Piłkarz z Trzebini w reprezentacji Polski!

31.07.2018 16:30 | 0 komentarzy | 8 981 odsłon | Adam Banach

Jakub Wocial z Trzebini został powołany przez trenera Marcina Dornę na konsultację szkoleniową reprezentacji Polski w piłce nożnej do lat 15.

0
Piłkarz z Trzebini w reprezentacji Polski!
Jakub Wocial
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W ostatnich latach powołania na juniorskie zgrupowania kadry otrzymywało kilku zawodników z ziemi chrzanowskiej. Wśród nich byli Patryk Plewka, Mateusz Hudzik i Wiktor Bieniek. Do tego grona dołączy wychowanek MKS Trzebinia Jakub Wocial.

Ofensywnie usposobiony zawodnik, który na boisku wyróżnia się muskularną sylwetką od półtora roku reprezentuje AP 21 Kraków, gdzie jest wypożyczony z MKS Trzebinia.

Jego dobra gra w lidze wojewódzkiej nie umknęła uwadze trenerom kadry Polski ii od 13 do 17 sierpnia będzie mógł się im zaprezentować podczas konsultacji szkoleniowej w Warszawie.

- Cały czas jestem w lekkim szoku. Uważam, że zaprocentowała moja ciężka praca na treningach oraz meczach. Na zgrupowaniu dam z siebie wszystko aby zabłysnąć czymś przed trenerami. Myślę, że moimi największymi atutami są budowa ciała, gra jeden na jeden oraz szybkość - powiedział Jakub Wocial.