Nie masz konta? Zarejestruj się

Trzebinia

To oni będą zarządzać trzebińskim MKS

15.06.2018 19:53 | 7 komentarzy | 8 993 odsłon | Michał Koryczan
Ostatnia aktualizacja: 15.06.2018 22:14

W piątek poznaliśmy nowe władze MKS Trzebinia. Jaką wizję najlepszego klubu piłkarskiego ziemi chrzanowskiej ma jego prezes?

7
To oni będą zarządzać trzebińskim MKS
Jacek Pająk, nowy prezes MKS Trzebinia
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Spośród 128 członków klubu, na piątkowym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym pojawiło się niespełna 50. To oni zdecydowali o składzie nowego zarządu MKS. Weszła do niego cała szóstka zgłoszonych kandydatów.

Nowym prezesem został Jacek Pająk, wiceprezesami Rafał Wentrys i Krzysztof Głuch (mimo wcześniejszych deklaracji zdecydował pozostać we władzach MKS), skarbnikiem Agnieszka Urbańska, sekretarzem Krzysztof Kalinowski, a członkiem zarządu Jarosław Siewierski.

Komisję rewizyjną tworzyć mają natomiast: Lesław Głuch, Wojciech Pucia, Tomasz Kaducki, Paweł Jaroń i Grzegorz Wójcik.

- Myślę, że powinniśmy wrócić do takiego modelu, gdzie w drużynie będą grali nasi wychowankowie. Spróbujemy sprowadzić tych wszystkich graczy, którzy zostali wypożyczeni do innych klubów, dać im kolejną szansę i budować na razie zespół na na miarę czwartej ligi. Jeśli będzie nas i miasto stać, a w kadrze będzie 60-70 procent naszych wychowanków, to podpisuję się pod walką o powrót do trzeciej ligi. Jeśli nie, to zostajemy przy czwartej. Taka jest moja wizja - powiedział Jacek Pająk.