Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Poleć do Brukseli, wygraj smartfon!

25.05.2018 13:46 | 0 komentarzy | 978 odsłon | red

Promocja

Jest okazja wygrać dobry smartfon. Wystarczy zrobić zdjęcie. Jest okazja polecieć na trzy dni do Brukseli. Wystarczy się interesować unijną tematyką i wypełnić kupon. Nie przegap tych okazji!

0
Poleć do Brukseli, wygraj smartfon!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Ostatnia szansa, żeby wyciąć kupon ze strony 23. w bieżącym wydaniu "Przełomu" i polecieć we wrześniu na 3 dni do Brukseli.
Razem z dziennikarzami z gazet lokalnych poznasz świat urzędników Unii Europejskiej i korzyści z Polityki Spójności, a także zobaczysz wyjątkową stolicę. W kontaktach pomoże tłumacz.

Do 15 czerwca wypełnij kupon i wyślij go do redakcji "Przełomu", Trzebinia, ul. Długa 53. Wyniki opublikujemy do 13 lipca 2018 r. na na stronie gazetylokalne.pl; tam znajdziesz także regulamin rekrutacji.

Szansa na wygranie smartfona. Pokaż na zdjęciu, co Unia Europejska zrobiła dla Ciebie czy Twojej miejscowości i wyślij je do 31 maja na konkurs@gazetylokalne.pl koniecznie z danymi do kontaktu i dopiskiem "Przełom".

Redakcja oceni prace, a wyniki ogłosimy do 30 czerwca na stronie przelom.pl oraz na www.gazetylokalne.pl, na której znajdziesz też regulamin konkursu. Do wygrania są aż 52 smartfony!

Rekrutację na wizytę studyjną "Bruksela - zobacz to sam!" oraz konkurs "Unia lokalnie - pokaż to na zdjęciu!" ogłasza Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej wspólnie ze Stowarzyszeniem Gazet Lokalnych.

Działania w ramach projektu "InForMe - Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce" przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 "Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE". Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

Promocja