Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Rekordowa liczba uczestników chrzanowskiego biegu. Przyjdź im pokibicować

12.05.2018 16:07 | 1 komentarz | 4 260 odsłony | Eliza Jarguz-Banasik

Świetna muzyka, dobre jedzenie, pokazy akrobatyczne i strefa animacji dla dzieci. W niedzielę, 13 maja, na placu Tysiąclecia w Chrzanowie będzie się działo. Wszystko za sprawą II Chrzanowskiego Biegu Ulicznego, w którym wystartuje ponad 600 uczestników z całej Polski.

1
Rekordowa liczba uczestników chrzanowskiego biegu. Przyjdź im pokibicować
Źródło: Google Maps/Open Street Map. Opracowanie Jakub Gawrońskim z UM Chrzanów.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Lista biegaczy jest zamknięta. Organizatorzy zapraszają wszystkich do strefy kibica. Szczególnie mieszkańców. Wystąpi Sztywny Pal Azji, a także zespoły Bao oraz Eder. Foodtrucki będą serwować jedzenie, a na placu Tysiąclecia zorganizowane zostaną animacje dla najmłodszych. Na II Chrzanowskim Biegu Ulicznym pojawi się też helikopter. Będzie robił z góry zdjęcia i sam w sobie ma być dodatkową atrakcją.

Trasa biegu prowadzi ulicami: Broniewskiego, Mieszka I, a następnie Sikorskiego, wiaduktem nad ul. Trzebińską i dalej północno-wschodnią obwodnicą Chrzanowa. Między 14 a 17.30 te drogi, skrzyżowania, dojazdy i ulice przyległe do trasy biegu zostaną wyłączone z ruchu. W tym czasie nie będzie się też dało wyjechać z miejsc postojowych. Szczegóły są dostępne tutaj.