Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Pan Władysław schudł 18 kg w Projekt Zdrowie!

08.05.2018 16:51 | 0 komentarzy | 4 889 odsłony | Polskie Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie

Materiał promocyjny

Jeśli wciąż zastanawiasz się nad tym, czy warto wybrać się do dietetyka i zmienić swoje nawyki żywieniowe, jeśli podejmowane dotychczas próby odchudzania nie przyniosły oczekiwanych rezultatów, koniecznie przeczytaj wywiad z Panem Władysławem, który z pomocą dietetyka Projekt Zdrowie zrzucił 18 kg!

0
Pan Władysław schudł 18 kg w Projekt Zdrowie!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nasPan Władysław schudł 18 kg i znacznie poprawiły mu się wyniki badań. Bohater metamorfozy jest przykładem na to, że chcieć to móc!


Co skłoniło Pana do podjęcia kuracji?
Przede wszystkim zdrowie, ogólne zmęczenie, wysoki poziom kwasu moczowego i cholesterolu. Również to, że wszystkie koszule i marynarki były coraz ciaśniejsze. Nie ukrywam, że decyzję o zapisaniu się na pierwszą wizytę pomogła mi podjąć żona.

Jakie błędy żywieniowe popełniał Pan przed podjęciem kuracji?
Przede wszystkim moje posiłki były nieregularne, było ich mało, ale były dość spore objętościowo. Jadłem też dużo smażonych potraw i mięs. Nie wyobrażałem sobie obiadu bez tradycyjnego kotleta.

Czy wprowadzenie nowych nawyków żywieniowych sprawiło Panu trudność?
Największą trudność sprawiło mi wdrożenie regularności posiłków. Na początku myślałem, że nie będę w stanie połączyć codziennego życia i pracy z dietą. Okazało się, że wcale nie było to takie trudne. Dieta zazwyczaj kojarzy się z głodówką, a tu, paradoksalnie, jedzenia było bardzo dużo i cały czas byłem syty. Miałem wrażenie, że cały czas muszę coś jeść. Oczywiście brakowało mi na początku tradycyjnej polskiej kuchni, ale pani dietetyk zawsze przygotowywała przepisy na odchudzone dania, które bardzo mi zasmakowały. Przede wszystkim czułem się lepiej, lżej.

Czy system cotygodniowych wizyt był dla Pana wsparciem?
Zdecydowanie tak. Jestem zdania, że to świetne rozwiązanie, które pozwala utrzymywać wysoką motywację.
Pani dietetyk mogła na bieżąco wprowadzać zmiany w diecie, w zależności od postępów. Dobrze jest mieć też kontrolę nad sobą. Myślę, że samemu ciężko byłoby się zmobilizować, pewnie szybko bym się zniechęcił i zrezygnował z diety.

Co Pana motywowało do wytrwania na diecie?
Najbardziej cieszyły spadki kilogramów. Szybko zauważyłem, że ubrania są luźniejsze, a pasek zapinam coraz ciaśniej. Motywujące było też to, że bliscy z mojego otoczenia, rodzina dostrzegali zmiany i zachwycali się moim obecnym wyglądem.

Czy jest coś, co chciałaby Pan poradzić osobom, które zastanawiają się nad podjęciem próby odchudzania?
Nie ma się co zastanawiać, tylko trzeba działać. Mniej kilogramów, to nie tylko lepsze samopoczucie i wygląd, ale też poprawa stanu zdrowia. Po tym jak schudłem, zdecydowanie poprawiły mi się wyniki badań. Dlatego zachęcam, aby każdy, kto ma problem z nadwagą, porzucił wszelkie wątpliwości i oddał się w ręce specjalisty - naprawdę warto!

Metamorfoza Pana Władysława jest dowodem na to, że każdy, zarówno kobieta jak i mężczyzna, może schudnąć, a dietę można dostosować do każdego rodzaju pracy. Zrób coś dla siebie, umów się na konsultację z dietetykiem w Projekt Zdrowie. Zadzwoń́ i zarezerwuj najbliższy wolny termin: tel. 790 618 333.Polskie Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie
32-500 Chrzanów
Ul. Garncarska 8 (naprzeciwko Urzędu Skarbowego)

Godziny otwarcia:
Poniedziałek 11:00 - 19:00
Wtorek 7:00 - 15:00
Środa 12:00 - 20:00
Czwartek 7:00 - 15:00
Piątek 11:00 - 19:00

Materiał promocyjny