Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Pani Wioletta schudła 38 kg, zyskała nową sylwetkę i zdrowie

19.04.2018 11:19 | 0 komentarzy | 4 820 odsłony | Polskie Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie

Artykuł sponsorowany

Pani Wioletta w ciągu 9 miesięcy przeszła niesamowitą metamorfozę zewnętrzną i wewnętrzną. Zgubiła ponad 70 cm w obwodach, a parametry cholesterolu i glukozy poprawiły się.

0
Pani Wioletta schudła 38 kg, zyskała nową sylwetkę i zdrowie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Pani Wiola była zmotywowana i konsekwentna, ale przede wszystkim bardzo szczera i otwarta. W osiągnięciu celu wspierała ją rodzina i przyjaciele, co było niezmiernie ważne dla powodzenia kuracji.Co skłoniło Panią do podjęcia kuracji?
Przede wszystkim zdrowie, miałam duży problem z kolanami, ogólne zmęczenie, zadyszkę, wysoki cholesterol. Gdy stanęłam pierwszy raz na wadze byłam przerażona.

Jakie błędy żywieniowe popełniała Pani przed podjęciem kuracji?
Przede wszystkim moje posiłki byłe nieregularne, było ich mało, ale były dość spore objętościowo. Jadłam też dużo pieczywa.

Co Panią motywowało do wytrwania na diecie?
Rodzina i znajomi bardzo mnie dopingowali. Uważam, że bardzo ważnym elementem były cotygodniowe spotkania, na których uczyłam się nowych, zdrowych nawyków. Wbrew pozorom jadłam więcej i chudłam. Najbardziej jednak motywowały mnie tracone kilogramy.

Co powiedziałaby Pani osobom, które zmagają się z nadmiarem kilogramów i nie wierzą, że można schudnąć?
Można schudnąć, tylko trzeba tego naprawdę chcieć. Ja podjęłam trzecią próbę i nawet mnie zaskoczył efekt i łatwość gubienia kilogramów. Najtrudniejsze były początki, ale to była kwestia czasu, żeby się przyzwyczaić. No i oczywiście potrzebna jest dyscyplina.

Jak wygląda teraz Pani życie i codzienne odżywianie?
Moje życie zmieniło się diametralnie. Wygląd i nastawienie do życia, a szczególnie żywienia, znacznie się poprawiło. Mam dużo energii, siły i chęci, żadna praca nie sprawia mi trudności. Po przejściu stabilizacji i zwiększeniu kaloryczności mojej diety, nadal stosuję się do zaleceń zdrowego odżywiania.

Zachęciłaby Pani innych do odwiedzenia dietetyka w Centrum Dietetycznym?
Tak. Gdy przyszłam do Projektu Zdrowie zaczęłam odważnie promować to centrum, ponieważ dieta i suplementy są dobrane indywidualnie dla każdego pacjenta. Dieta jest bardzo jasna i czytelna, posiłki łatwe w przygotowaniu, a produkty są przystosowane do pór roku.

Metamorfoza Pani Wioletty jest dowodem na to, że nie ma rzeczy niemożliwych i jeśli chcemy o siebie zawalczyć, to możemy to zrobić w każdym momencie swojego życia i w każdym wieku. Zrób coś dla siebie, skorzystaj z konsultacji z dietetykiem w Projekcie Zdrowie. Przez cały miesiąc kwiecień zapraszamy na bezpłatne konsultacje! Zadzwoń i zarezerwuj najbliższy wolny termin: 790-618-333Polskie Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie
32-500 Chrzanów
Ul. Garncarska 8 (naprzeciwko Urzędu Skarbowego)

Godziny otwarcia:
Poniedziałek 11:00 - 19:00
Wtorek 7:00 - 15:00
Środa 12:00 - 20:00
Czwartek 7:00 - 15:00
Piątek 11:00 - 19:00

Artykuł sponsorowany