Piłkarzom Regulic pomogła "czerwień" dla bramkarza rywali (ZDJĘCIA, WIDEO)

15.04.2018 20:01 | 3 komentarze | 8 353 odsłon | Marek Oratowski
Ostatnia aktualizacja: 15.04.2018 21:00

Po porażce z liderem z Tenczynka piłkarze Regulic znów wrócili na zwycięski kurs, wysoko pokonując w niedzielę Okleśną.

3
Przy piłce Szymon Motyl (Okleśna)

Victoria 1918 Jaworzno - Niwa Nowa Wieś 4-1

Nadwiślanka Okleśna 1956 - SPRiN Regulice 1-6 (0-0)
0-1 P. Matusik (50, karny), 0-2 Wojciech Sikora (53), 0-3 Jakub Ciołek (65), 1-3 Szymon Motyl (77), 1-4 Jakub Ciołek (80), 1-5 Jakub Ciołek (84), 1-6 Sławomir Lizoń (87)

Okleśna: Wachnicki - Kozak, Szpila, M. Giermek, Rusiniak, Tomczyk, Pieczonka, Stańczyk, Pawliszyn (48. T. Giermek), Sz. Motyl, Wojtoń (65. Ł. Machna, 85. Ł. Motyl)
Regulice: Piwowarczyk - Kołacz, K. Ciołek, J. Ciołek, P. Matusik, Starzykiewicz, Sikora, Seremak (80. G. Starzykiewicz), Praszek (46. Lizoń), Knapik, Turek (71. Kadłuczka)

W pierwszej połowie oba zespoły się wzajemnie badały. Strzelanie goście zaczęli zaraz po przerwie. W 48. minucie Filip Seremak padł w polu karnym, a sędzia podyktował karnego. Za dyskusje po tej sytuacji czerwoną kartkę zobaczył bramkarz Okleśnej Wojciech Wachnicki. Musiał zejść zawodnik z pola, a rezerwowy golkiper Tomasz Giermek nie obronił jedenastki w wykonaniu Pawła Matusika. Potem raz po raz goście rozmontowywali defensywę rywali. Najpierw Wojciech Sikora wykorzystał sytuację sam na sam. Klasycznego hat-ticka skompletował zamykający akcje Jakub Ciołek. Celny strzał z dystanu oddał też zmiennik Sławomir Lizoń. Gospodarzy stać było tylko na honorowe trafienie. Celną dobitką popisał się Szymon Motyl. Wpakował do siatki piłkę odbitą od poprzeczki po strzale z wolnego.

LKS Żarki II - Lew Olszyny 2-1

Zryw Brodła - Ruch Młoszowa 3-7