Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Victoria zadała w Żarkach jeden celny cios (ZDJĘCIA)

11.04.2018 19:49 | 0 komentarzy | 4 219 odsłony | Marek Oratowski

W zaległym meczu w Żarkach w środę miejscowi mieli kilka okazji strzeleckich, ale ulegli jaworznickiej Victorii. Choć Zagórzanka strzeliła dwa gole Halniakowi, też przegrała.

0
Victoria zadała w Żarkach jeden celny cios (ZDJĘCIA)
Kamil Majka (Victoria) główkuje na bramkę Żarek
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

PIŁKA NOŻNA

Klasa okręgowa - Chrzanów
LKS Żarki - Victoria 1918 Jaworzno 0-1 (0-0)
0-1 Kamil Majka (67)
Żarki: Nędza - Glistak, Saternus (82. Wójcik), Adamczyk (78. Gregorczyk), Z. Horawa, Gaudyn, Gucik (78. Piegzik), J. Horawa, Kurzak, P. Nędza, Żegleń
Victoria: Madeja - Byrski (57. Żurawik), Majka (80. Łyp), Krawczyk, Bujakiewicz, Suwaj, Wrona (90. Gembołyś), Sierczyński, Wartała, Gembala, Maziarz
Już kilka minut po wznowieniu gry Kamil Majka główkował z kilku metrów, ale nie zdołał pokonać bramkarza Żarek. Defensorzy gospodarzy jeszcze kilka razy byli w opałach. Miejscowi próbowali się odgryzać, ale brakowało im ostatniego, celnego podania.

W drugiej połowie goście dopięli swego, gdy Kamil Majka główkował po rozegraniu rogu do siatki. Wtedy przebudzili się gospodarze. Dwa groźne strzały oddał Patryk Nędza, ale w obu przypadkach skończyło się tylko na rzutach różnych. W 74. minucie Damian Gaudyn główkował zaś tuż obok słupka. Niedługo potem gospodarze musieli grać w dziesiątkę, bo Bartłomiej Kurzak zobaczył drugą żółtą kartkę. Potrafili jednak stworzyć sobie jeszcze jedną dogodną sytuację. Biegnący po lewej stronie pola karnego Patryk Nędza celował w długi róg. Minimalnie się pomylił. Goście kilka razy stworzyli zagrożenie po strzałach z dystansu.

- Szkoda tej porażki, bo mecz był wyrównany. Dziwię się, że w drugiej połowie sędzia nie podyktował karnego, bo według mnie Jakub Żegleń, który padł w polu karnym, został sfaulowany - skomentował Zbigniew Horawa, kapitan Żarek.

Kalwarianka Kalwaria - Nadwiślanin Gromiec 2-3
Halniak Maków Podhalański - Zagórzanka Zagórze 3-2