Nie masz konta? Zarejestruj się

Grojec

Strażacy przywieźli policjantom pijanego kierowcę

05.04.2018 21:25 | 4 komentarze | 6 957 odsłon | Łukasz Dulowski

Mateusz Berny i Andrzej Dudek z OSP Grojec mieli przysłowiowego nosa, widząc mężczyznę idącego „tanecznym" krokiem ul. Grojecką w ich miejscowości.

4
Strażacy przywieźli policjantom pijanego kierowcę
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W nocy z środy na czwartek jechali prywatnym samochodem Grojecką. Minęli przechodnia. Potem postanowili sprawdzić, co się dzieje na autostradzie A4, gdzie grojeccy ochotnicy najczęściej pomagają poszkodowanym w wypadkach samochodowych. Zresztą ta jednostka specjalizuje się w tego rodzaju ratownictwie.

Mateusz i Andrzej natknęli się na wysokości firmy BLACHPROFIL 2, w pobliżu zjazdu, na patrol policji, który zabezpieczał następujące zdarzenie: osobowe volvo z roztrzaskanym przodem wylądowało poza jezdnią. Nie było kierowcy. Strażacy szybko skojarzyli mężczyznę idącego samotnie ul. Grojecką. Pojechali tam. Okazało się, że to był kierowca tegoż volvo. Zamroczony alkoholem ledwo się trzymał na nogach. Andrzej Dudek pracuje zawodowo jako policjant. Panowie zatrzymali nietrzeźwego, zawieźli na miejsce zdarzenia i przekazali interweniującym policjantom.