Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Kobiety pokazały, że potrafią razem świętować (WIDEO)

04.03.2018 08:05 | 1 komentarz | 8 130 odsłon | Marek Oratowski

Chrzanowska biblioteka w sobotę przeżywała prawdziwe oblężenie. Panie, które w jej murach obchodziły swoje święto, obejrzały występy sceniczne, odwiedziły mnóstwo stoisk i zjadły pysznego torta.

1
Kobiety pokazały, że potrafią razem świętować (WIDEO)
Panie stoją w kolejce po torta
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Na Dzień Kobiet przyszły zarówno seniorki, jak i nastolatki. Oficjalnego otwarcia imprezy dokonała wiceburmistrz Jolanta Piecuch, ściskając w ręku goździka, którego rozdawali przybyłym panowie.

- Jesteśmy zadowoleni z frekwencji. W tym roku mamy rekordowe wsparcie aż 45 osób i instytucji. Dzięki nim panie mogły skorzystać z wielu atrakcji, jak zabiegi upiększające, a także otrzymać nagrody w quizie kończącym spotkanie - powiedziała nam Olga Nowicka, pracownica biblioteki i jedna z konferansjerek.

Gwiazdą wieczoru miała być aktorka Renata Gabryjelska, ale się rozchorowała. Godnie w tej roli zastąpiła ją krakowska skrzypaczka Halina Jarczyk. Opowiedziała m.in. o swojej znajomości ze Zbigniewem Wodeckim, z którym w szkole podstawowej siedziała w jednej ławce.

Jak panie bawiły się na imprezie?

- Jest bardzo fajna atmosfera. Takie obchody Dnia Kobiet to trafiony pomysł. Przy okazji skorzystałam z malowania paznokci - powiedziała pielęgniarka Katarzyna Czechowicz.