Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

ZRÓB MAŁY KROK DO DUŻEJ ZMIANY! Pani Joli się udało - schudła 21 kg!

23.02.2018 13:09 | 0 komentarzy | 5 872 odsłon | Polskie Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie

Materiał promocyjny

Jeśli wciąż zastanawiasz się nad tym, czy warto wybrać się do dietetyka i zmienić swoje nawyki żywieniowe, jeśli podejmowane dotychczas próby odchudzania nie przyniosły oczekiwanych rezultatów, koniecznie przeczytaj wywiad z podopieczną Aleksandry Stańczyk - dietetyka z Centrum Dietetycznego Projekt Zdrowie w Chrzanowie.

 

0
ZRÓB MAŁY KROK DO DUŻEJ ZMIANY! Pani Joli się udało - schudła 21 kg!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nasPani Jola, bohaterka metamorfozy, długo rozważała pójście po poradę do specjalisty z zakresu żywienia. Dzisiaj, po spektakularnym sukcesie jaki odniosła, jest przykładem na to, że chcieć, to móc!

METAMORFOZA PANI JOLI - 21 KG!

Co zmotywowało Panią do zmian w zakresie odżywiania?
Głównym motywatorem była moja waga, a co za tym idzie - okropne samopoczucie. Nie mogłam patrzeć na siebie w lustrze. Ponadto, skoki ciśnienia, problemy z kręgosłupem, męczenie się podczas wychodzenia po schodach... Mogłabym tak wyliczać w nieskończoność, ale to zrozumieją tylko osoby, które, tak jak ja, doprowadziły się do otyłości.

Czy wprowadzenie nowych nawyków żywieniowych sprawiło Pani trudność?
Największą trudność sprawiło mi nauczenie się wypijania około 2 litrów wody dziennie. Na początku myślałam, że Pani Ola chce mnie w niej utopić! Przed zmianą nawyków byłam raczej z tych osób „niepijących", ale z perspektywy czasu wiem, że da się to zrobić bez problemu. Drugim dyskomfortem były regularne posiłki i miałam wrażenie, że prawie cały czas muszę coś jeść. Dieta zazwyczaj kojarzy się z głodówką, a okazało się, że paradoksalnie, żeby schudnąć trzeba jeść!

Czy od początku wierzyła Pani w osiągnięcie sukcesu? Czy zdarzały się chwile zwątpienia?
Skłamałabym, że wierzyłam od początku. Do tej pory przerobiłam wszystkie możliwe sposoby na pozbycie się kilogramów: diety cud, tabletki odchudzające, wysiłek fizyczny - bezskutecznie. Teraz wiem, że po prostu źle się zabierałam do tego odchudzania. Chwile zwątpienia pojawiają się co jakiś czas, na przykład przy okazji Świąt lub wyjazdów, gdzie obawiam się, że przytyję. Jednak z zaleceniami od Pani Oli, nawet podczas takich wydarzeń, potrafiłam wrócić z niższą wagą!

Czy z perspektywy czasu uważa Pani, że decyzja o schudnięciu była słuszna? Jak czuje się Pani w mniejszym rozmiarze?
Decyzja o rozpoczęciu akcji „odchudzanie" była jedną z słuszniejszych jakie podjęłam w swoim życiu.
Odpowiem krótko: słuszna? - TAK! , prosta? - TAK!, wykonalna? - JAK WIDAĆ! Jestem chudsza, lżejsza, zdrowsza, a w garderobie pojawiły się ubrania w mniejszym rozmiarze i w końcu mogę na siebie patrzeć w lustrze!

Jak najbliżsi z Pani otoczenia reagują na Pani metamorfozę?
Słyszę same pozytywne opinie. Czasami spore zdziwienie i podziw ze strony osób, z którymi dawno się nie widziałam. Miło słyszeć takie słowa. Dodatkowo moja córka Zuza także zaczęła jeść ze mną nowe dania i muszę się przyznać, że wszystkie moje koleżanki są wciągnięte w system FIT. Uważam to za pozytywne szaleństwo!

Co powiedziałaby Pani osobom, które cały czas wstrzymują się z podjęciem decyzji o odchudzaniu?
Powiem tak: można, warto, trzeba! Program realizowany z Panią Olą jest tak rozpisany, że nie ma problemu z jego wykonaniem. Wsparcie ze strony Dziewczyn z Projekt Zdrowie jest bardzo ważne. Każdy problem i wątpliwość można przedyskutować na cotygodniowej wizycie. Zalecenia dietetyczne są rozpisane pod daną osobę, jej aktywność, system pracy oraz preferencje smakowe. Namawiam wszystkich do zmiany w żywieniu. Obecnie jestem w trakcie stabilizacji wagi, czuję się świetnie, chodzę na siłownię i stwierdzam, że moja kondycja nigdy nie była tak dobra. Najważniejsze, żeby robić to dla siebie! Wtedy ma to największy sens.

Skorzystaj z konsultacji z dietetykiem Projekt Zdrowie. Wizyta już od 79 zł ! Zadzwoń i zarezerwuj najbliższy wolny termin: 790-618-333Polskie Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie
32-500 Chrzanów, ul. Garncarska 8

(naprzeciwko Urzędu Skarbowego)

Godziny otwarcia:
Poniedziałek 11:00 - 19:00
Wtorek 7:00 - 15:00
Środa 12:00 - 20:00
Czwartek 7:00 - 15:00
Piątek 11:00 - 19:00


mgr inż. Aleksandra Stańczyk

Materiał promocyjny