Nie masz konta? Zarejestruj się

Ziemia chrzanowska

15.02.2018 16:00 | 0 komentarzy | 3 879 odsłony | Ewa Solak

Obchody rocznicy likwidacji chrzanowskiego getta, wystawa malarstwa i fotografii w Chrzanowie, występ kabaretu ze Lwowa, impreza charytatywna w Krzeszowicach, a także w Libiążu to propozycje na nadchodzący weekend.

0
Propozycje na weekend
Podczas zeszłorocznych obchodów rocznicowych likwidacji chrzanowskiego getta. Fot. Michał Koryczan
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Piątek, 16 lutego, godz. 18.00, Chrzanów
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na wystawę malarstwa i fotografii Wojciecha Winiarczyka i Marcina Ptaka „Naturalnie". W programie m.in. gościnny występ Katarzyny Miarczyńskiej i Piotra Kłeczka.

Piątek, 16 lutego, godz. 17.00, Trzebinia
W Domu Kultury Sokół wystąpi kabaret Leopolis ze Lwowa. Bilety w cenie 15 zł.

Sobota - niedziela, 17, 18 lutego, Libiąż
Fundacja Otwartego Serca zaprasza na Międzynarodowy Turniej Halowej Piłki Nożnej. Rozpoczęcie o godz. 9.30. W zmaganiach będzie uczestniczyć około stu osób. Podczas imprezy organizowana będzie zbiórka pieniędzy na pomoc utalentowanym dzieciom z ubogich rodzin z Libiąża i Chełmka.

Niedziela, 18 lutego, godz. 16.30, Chrzanów
Przy tablicy pamiątkowej nieopodal MOKSiR rozpoczną się obchody 75 rocznicy likwidacji chrzanowskiego getta. O godz. 17.00 w muzeum Domu Urbańczyka organizatorzy zaplanowali spotkanie pt. „Tęsknota za miasteczkiem" i prezentację tomu wierszy pochodzącej z Chrzanowa Maschy Kaleko „Moje epitafium".

Niedziela, 18 lutego, godz. 16.00, Chrzanów
W klubie Stara Kotłownia MOKSiR wystąpi kabaret Leopolis ze Lwowa. Bilety w cenie 15 zł.

Niedziela, 18 lutego, godz. 16.00, Krzeszowice
Z okazji 25-lecia Interwencyjnego Zespołu Pomocy Międzyludzkiej w Galerii Pałacu Vauxhall rozpocznie się koncert i aukcja charytatywna dzieł sztuki. Pieniądze będą przeznaczone na organizację letniego wypoczynku dla ubogich dzieci z gminy Krzeszowice.