Nie masz konta? Zarejestruj się

Krzeszowice

Trener wszystko przewidział

10.01.2018 19:44 | 0 komentarzy | 3 833 odsłony | Michał Koryczan

Występujący w klasie okręgowej piłkarze Świtu Krzeszowice rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej.

0
Trener wszystko przewidział
Bogdan Przygodzki, trener Świtu Krzeszowice
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zespół z Krzeszowic ma za sobą nierówną rundę jesienną. Po szóstej kolejce Świt zasiadł w fotelu lidera i od tego momentu zanotował stopniowy zjazd w dół tabeli. W efekcie pierwszą część sezonu zakończył na szóstym miejscu w drugiej grupie krakowskiej okręgówki.

- Przewidziałem taki scenariusz. Najpierw odwołany został mecz ligowy i mieliśmy wymuszoną przerwę w rozgrywkach. Do tego zaczęły się problemy z frekwencją na treningach. To odbiło się na naszych wynikach. Szkoda, bo byliśmy w stanie zakończyć jesień w pierwszej trójce - mówi Bogdan Przygodzki, trener Świtu.

Jego zespół rozpoczął we wtorek przygotowania do rundy wiosennej. Pierwszy sparing rozegra 3 lutego z Błyskawicą Myślachowice. W kolejnych meczach kontrolnych drużyna z Krzeszowic zmierzy się z Zieleńczanką Zielonki (10 lutego), KS Chełmek (21 lutego), Zatorzanką Zator (24 lutego), Przebojem Wolbrom (3 marca), Skawą Wadowice (7 marca) i Spójnią Osiek (10 marca).

- W kadrze nie doszło na razie do żadnych zmian. Na pewno przydałyby się wzmocnienia. Przede wszystkim w środku obrony oraz w ataku - mówi Bogdan Przygodzki.

W najnowszym, 2. numerze „Przełomu" można przeczytać podsumowanie rundy jesiennej Świtu Krzeszowice.