Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Jest portret pamięciowy sprawcy ataku na pracownika biura PiS w Chrzanowie

10.01.2018 12:27 | 11 komentarzy | 9 177 odsłon | Eliza Jarguz-Banasik

Policji nadal szuka mężczyzny, który we wtorek po południu wbiegł do siedziby zarządu okręgowego Prawa i Sprawiedliwości przy ul. 3 Maja w Chrzanowie i zaatakował znajdującego się w środku pracownika. W środę opublikowano portret pamięciowy napastnika, jego rysopis i kadry z zabezpieczonego monitoringu.

11
Jest portret pamięciowy sprawcy ataku na pracownika biura PiS w Chrzanowie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Funkcjonariusze chodzą po mieście i pokazują zdjęcia mieszkańcom. Liczą, że ktoś rozpozna sprawcę. Policja zdecydowała się także opublikować jego wizerunek w mediach.

- Na podstawie zeznań sporządzony został portret pamięciowy napastnika, który dopuścił się uszkodzenia ciała pracownika biura oraz kierował pod jego adresem groźby karalne - mówi Katarzyna Dąbkowska, rzeczniczka prasowa chrzanowskiej policji.

Poszukiwany ma około 47-50 lat, 173-175 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma ciemne włosy z widoczną siwizną.

- Ubrany był w pomarańczową pikowaną kurtkę puchową, granatowe dżinsy i brązowy kaszkiet. Osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości lub miejsca pobytu mężczyzny, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Chrzanowie (326246255) lub inną najbliższą jednostką policji (tel.997) - apeluje Katarzyna Dąbkowska.