Nie masz konta? Zarejestruj się

Ziemia chrzanowska

KONKURS PRZEŁOMU. Wykonajcie ozdobę na choinkę i wygrajcie nagrody

06.12.2017 13:00 | 0 komentarzy | 1 810 odsłona | Redakcja

Półki w marketach uginają się od gotowych - powielanych w tysiącach egzemplarzy - chińskich ozdób na choinkę. Tym cenniejsze stają się te wykonane własnoręcznie - niebanalne i niepowtarzalne.

 

0
KONKURS PRZEŁOMU. Wykonajcie ozdobę na choinkę i wygrajcie nagrody
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zaprojektujcie więc i wykonajcie ozdobę na redakcyjną choinkę. Zawiesimy ją na świątecznym drzewku, a najpiękniejsze i najoryginalniejsze prace nagrodzimy.

Ozdoby możecie wykonać indywidualnie, rodzinnie (z rodzeństwem, dziećmi, rodzicami czy dziadkami) lub zbiorowo (klasa szkolna, grupa przedszkolna, świetlicowa, stowarzyszenie czy po prostu grupa kolegów/znajomych itp.).

Prace mogą być płaskie lub przestrzenne; wykonane z papieru, słomy, styropianu, włóczki czy innego materiału, jaki przyjdzie Wam na myśl.

Na choinkowe ozdoby czekamy do 18 grudnia do godz. 17.00. Czasu jest niewiele, ale liczmy na Was!

Jako nagrody przygotowaliśmy wejściówki do Parku Św. Mikołaja w Zatorze, zestawy słodyczy i zestawy kosmetyków naturalnych z Mydlarni u Franciszka w Chrzanowie.

Nasza choinka lada dzień stanie w holu redakcji w Trzebini przy ul. Długiej 53 i będzie czekać na Wasze ozdoby. Pod ten właśnie adres dostarczcie wykonane prace.

Nie zapomnijcie dołączyć do nich karteczek z podpisem: imionami i nazwiskami autorów lub nazwą grupy oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Firmę Wydawniczą „Przełom" Alicja Molenda na potrzeby konkursu.

Koniecznie podajcie liczbę osób wykonujących ozdobę. To pozwoli nam przygotować odpowiednie upominki-nagrody.

Wyniki ogłosimy 20 grudnia w świątecznym numerze „Przełomu".