Nie masz konta? Zarejestruj się

Paczółtowice

Kobieta zrobiła zakupy i wygrała samochód. Nie tylko ona zdobyła nagrodę (ZDJĘCIA)

02.12.2017 22:53 | 1 komentarz | 16 647 odsłon | Ewa Solak

Dorota Ornacka została w sobotę szczęśliwą posiadaczką nowiutkiego opla astry. Jej kupon został wylosowany podczas loterii zorganizowanej dla klientów sklepów na 100-lecie Rejonowej Spółdzielni Zaopatrzenia i Zbytu w Krzeszowicach.

1
Kobieta zrobiła zakupy i wygrała samochód. Nie tylko ona zdobyła nagrodę (ZDJĘCIA)
Loteria nagród na 100-lecie Rejonowej Spółdzielni Zaopatrzenia i Zbytu w Krzeszowicach była dużym wydarzeniem
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Na wielki jubileusz zorganizowany w ogromnej sali w Paczółtowicach przybyło kilkaset osób. Większość to pracownicy jednej z nielicznych w okolicy, prężnie działających spółdzielni zajmujących się handlem i spożywczością. Przyszli też zaproszeni goście. Wystąpili Maja i Andrzej Sikorowscy.

Oprócz życzeń, jednym z najważniejszych punktów programu było losowanie w loterii. Do wygrania było 21 nagród. Mogli w niej brać udział klienci sklepów RSZZ, którzy od 15 maja do 30 listopada zrobili zakupy za minimum 50 zł i wypełnili kupon zgłoszeniowy. Wrzucili do urn ponad 100 tysięcy zgłoszeń. Wypełnione nimi kartonowe pudła zajęły sporą część sali.

Laureatką pięknego, czerwonego opla astry została Dorota Ornacka z Krzeszowic.
Komputer trafi do Agnieszki Ćwikły, wieża CD do Katarzyny Kłeczek, odkurzacz do Lucyny Kuci, tablet do Stanisławy Drżał, telefon do Andrzeja Batko, bony o wartości 500 zł do: Marcina Nowaka, Marty Wójcik, Lucyny Kołacz, Izabeli Nowak, Anny Kociełek, Sylwii Skalniak, Janiny Janos, Krystyny Kluski, Grażyny Martyny i Katarzyny Jastrzębskiej. Sokowirówkę wylosowała Justyna Chochół, ekspres do kawy Iwona Ćwikła, parowar Karolina Rułka, żelazko Katarzyna Mularz, multicooker Marta Wójcik. Osoby wylosowane mogą się zgłaszać do RSZZ z paragonami zakupów.