Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Pacjent ze szpitala trafił prosto do ... więzienia

11.11.2017 17:30 | 3 komentarze | 11 676 odsłon | Marek Oratowski

Mężczyzna bez dokumentów leżący na jednym z oddziałów chrzanowskiego szpitala okazał się poszukiwany przez sąd i policję celem doprowadzenia do zakładu karnego.

3
Pacjent ze szpitala trafił prosto do ... więzienia
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Lekarze z chrzanowskiego szpitala poprosili policjantów o potwierdzenie danych personalnych jednego z pacjentów. Mężczyzna nie miał przy sobie dokumentu tożsamości. W piątek 10 listopada funkcjonariusze pojawili się w lecznicy.

- Okazało się, że pacjent, czyli 22-letni mieszkaniec Inwałdu, jest poszukiwany przez jedną z jednostek policji celem doprowadzenia do Zakładu Karnego w Wadowicach. Został tam przewieziony - informuje Katarzyna Dąbkowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

*****************************

Pracownicy jednego z chrzanowskich marketów powiadomili w piątek dyżurnego KPP w Chrzanowie o jednym z klientów, 45-latku z Chrzanowa, który od 25 października miał systematycznie kraść alkohol z tej sieci sklepów. Po podliczeniu okazało się, że w ciągu kilkunastu dni przywłaszczył sobie napoje wyskokowe o łącznej wartości 1127 złotych. Mężczyzna trafił do aresztu i czeka na zarzuty. Grozi mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności.