Nie masz konta? Zarejestruj się

Nowa Góra

Pobiegnij dla Tomka. Mieszkaniec Paryża walczy z rakiem

23.09.2017 13:00 | 0 komentarzy | 8 135 odsłon | Łukasz Dulowski

W niedzielę, 24 września, szykuje się wielka impreza charytatywna na Ranczu Artemida w Nowej Górze. Będzie można pobiegnąć i przekazać pieniądze na leczenie 35-letniego Tomasza Warzechy z podkrzeszowickiego Paryża.

0
Pobiegnij dla Tomka. Mieszkaniec Paryża walczy z rakiem
Tomasz Warzecha z podkrzeszowickiego Paryża nie poddaje się w nierównej walce z nowotworem. Możemy mu pomóc.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Mimo że na razie wciąż pada nie odwołujemy imprezy. W niedzielę ma być już lepsza pogoda. Poza tym trasy biegowe będą bardziej urozmaicone, bo błotniste. Zrobimy mały armagedon - mówi Barbara Kubina-Sobańska z Rancza Artemidy.

Tomasz Warzecha pracował kiedyś jako policjant. Kilka lat temu jego życie w jednej chwili wywróciło się do góry nogami. Chirurdzy wykryli guza między ściankami przełyku. Choroba zniszczyła żołądek, zaatakowała węzły chłonne.

24 września możemy pomóc panu Tomaszowi. Piknik na Ranczu Artemidy w Nowej Górze rozpocznie się o godz. 10 i potrwa do godz. 16. Wstęp darmowy, ale do kupienia będą bilety-cegiełki o wartości od 10 do 100 zł.

Najważniejszym elementem imprezy jest bieg charytatywny. Propozycje są następujące: o godz. 13.30 ćwierćmaraton przez las, 5-tka Artemida (5 km przez las) oraz kategoria dla mundurowych (10 km), natomiast o godz. 13.45 bieg skrzata i o godz. 14.15 bieg nordic walking.

Ponadto m.in. przejażdżki na koniach, bryczką, zwiedzanie minizoo, kiełbaski z grilla i mecz siatkówki.