Nie masz konta? Zarejestruj się

Trzebinia

Selfie z medalistką mistrzostw świata w skoku wzwyż? Proszę bardzo!

14.09.2017 14:15 | 0 komentarzy | 3 124 odsłony | Marek Oratowski

W sobotę 16 września po południu w centrum Trzebini wyrośnie po raz pierwszy miasteczko lekkoatletyczne. Gościć w nim mają znani sportowcy, w tym brązowa medalistka niedawnych mistrzostw świata w skoku wzwyż Kamila Lićwinko.

0
Selfie z medalistką mistrzostw świata w skoku wzwyż? Proszę bardzo!
Kamila Lićwinko w ubiegłym roku przed wyjazdem na igrzyska spotkała się z uczniami Zespołu Szkół nr 2 w Chrzanowie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Impreza potrwa od godziny 14 do 18 na placu przy ulicy Ochronkowej. W miasteczku można się będzie poddać testowi wiedzy o historii igrzysk olimpijskich, uczestniczyć w biegu na 30 metrów po bieżni tartanowej z elektronicznym pomiarem czasu, poskakać wzwyż, porzucać oszczepem do celu.

Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą rodzime gwiazdy lekkiej atletyki. W tym nasza "eksportowa" zawodniczka w skoku wzwyż, utytułowana Kamila Lićwinko oraz biegacz Robert Maćkowiak, z którymi można będzie zrobić sobie selfie. Młodzi zawodnicy w wieku od 10 do 14 lat wezmą udział w konkursie skoku wzwyż, poprowadzonym przez naszą mistrzynię.

Nie zabraknie też innych atrakcji. Chętni mogą skorzystać m.in. z eurobungee oraz fotobudki. Organizatorem imprezy jest Klub Sportowy Victoria Trzebinia.