Nie masz konta? Zarejestruj się

Ziemia chrzanowska

Ważne spotkanie dla "frankowiczów"

06.09.2017 19:23 | 0 komentarzy | 5 141 odsłon | Tadeusz Jachnicki
Ostatnia aktualizacja: 07.09.2017 07:10

Masz kredyt we frankach i nie wiesz co robić? W czwartek, 7 września, Rzecznik Praw Obywatelskich zaprasza na spotkanie informacyjne.

0
Ważne spotkanie dla "frankowiczów"
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jakie prawa mi przysługują? Czy lepiej podjąć działania już, czy czekać na ewentualną ustawę? Kto może mi bezpłatnie pomóc w negocjacjach z bankiem? Na jaką pomoc mogę liczyć, jeśli zdecyduje się oddać sprawę do sądu? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą przedstawiciele Rzecznika Praw Obywatelskich oraz Rzecznika Finansowego.

Spotkanie odbędzie się w Nowej Hucie w budynku Nowego Centrum Administracyjnego przy ul. Ujastek 1 w Krakowie w godzinach 15.30-18.30.

To 14. spotkanie z serii organizowanych w kraju. Dotychczas podobne odbyły się w Bydgoszczy, Częstochowie, Gdańsku, Katowicach, Kielcach, Lublinie, Szczecinie, Słupsku, Warszawie i Wrocławiu. W niektórych miastach, ze względu na ogromne zainteresowanie, kilka razy.

Mają one formę wykładów z możliwością zadawania pytań.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Rzecznik Praw Obywatelskich prosi jednak o rejestrację za pośrednictwem interaktywnego formularza dostępnego pod tym linkiem.