Nie masz konta? Zarejestruj się

Libiąż

Bayer Full rozbujał publiczność (wideo)

18.06.2017 09:00 | 0 komentarzy | 8 177 odsłon | Marek Oratowski

W sobotę na Placu Słonecznym w Libiążu było zimno i deszczowo. Jednak na finał pierwszego dnia święta miasta wszyscy mogli się rozgrzać przy muzyce zespołu będącego legendą disco polo.

0
Bayer Full rozbujał publiczność (wideo)
Sławomir Świerzyński, lider Bayer Full, zaśpiewał w strugach deszczu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Pierwszym akcentem Dni Libiąża był turniej bokserski. Z powodu aury został przeniesiony do pobliskiej SP nr 4. Frekwencja dopisała.

- Przygotowaliśmy dziewięć walk z udziałem wielokrotnych mistrzów kraju i utytułowanych zawodników, jak Mateusz Kostecki. Reaktywujemy boks w mieście. Niedługo ropoczniemy nabór - powiedział nam organizator turnieju Ariel Środa.
Na ringu zaprezentował się m.in. walczący w barwach Jaworzna Bartosz Głowacki z Chrzanowa, który wygrał swoją walkę.

Po południu trwały sceniczne prezentacje. Jednak Plac Słoneczny tak naprawdę wypełnił się dopiero przed godziną 21, gdy zaczął się występ grupy Bayer Full. Jej lider Sławomir Świerzyński udowodnił, że nadal jest w dobrej formie wokalnej. Przed kolejnymi utworami sypał dowcipami jak z rękawa. Niektórzy zaczęli tańczyć i klaskać, gdy wybrzamiały takie hity, jak "Majteczki w kropeczki", "Blondyneczka", czy "Wszyscy Polacy to jedna rodzina".

- Na żywo po raz pierwszy słuchałam tego zespołu. Cieszę się, że tu przyszłam mimo tej fatalnej pogody - powiedziała po koncercie Barbara Słowik z Libiąża. Na występ przyjechali też fani grupy m.in. z Chełmka i Chrzanowa.

W niedzielę mieszkańców czekają kolejne atrakcje, w tym występ Rafała Brzozowskiego.