Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

ZRZUĆ ZBĘDNE KILOGRAMY Z NATURHOUSE W CHRZANOWIE!

16.06.2017 14:34 | 0 komentarzy | 2 986 odsłony | CENTRUM DIETETYCZNE NATURHOUSE

Artykuł sponsorowany

Motywacja, determinacja, ambicja. To przepis jak pozbyć się 26 kilogramów!

 

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nasKacper 26 kg mniej
wiek: 17 lat
wzrost: 179 cm
waga przed kuracją: 115 kg
waga po 9 miesiącach kuracji: 89 kg

PEWNY SIEBIE, UŚMIECHNIĘTY I ODMIENIONY. TAKIE SŁOWA NAJLEPIEJ OPISUJĄ KACPRA.
Jednak nie zawsze tak było. Jeszcze 9 miesięcy temu nie dbał o siebie. W jego jadłospisie gościły fast - foody i produkty wysokoprzetworzone.
- Wiedziałem, że powinienem schudnąć, ale brakowało mi motywacji. Pewnego dnia stwierdziłem, że czas zawalczyć o siebie i czułem, że mi się uda - przyznaje.
CHĘĆ ZMIANY NA LEPSZE
Poza drobnymi motywacjami ze strony rodziny, moją największą motywacją była chęć zrobienia kroku naprzód, poczucia się dobrze we własnym ciele - opowiada Kacper. - Czułem, że samemu ciężko będzie mi sobie z tym poradzić, dlatego za namową mamy umówiłem się do dietetyka Naturhouse w Chrzanowie.
Kuracja Kacpra trwała około 9 misięcy, ale nasz bohater nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i walczy o lepszy wynik. Podczas pierwszej wizyty zdiagnozowano u niego otyłość II stopnia. Problemem był nie tylko nadmiar tkanki tłuszczowej, ale także spora ilość zatrzymanej w organizmie wody metabolicznej. - Kacper odżywiał się bardzo niezdrowo, prawie wcale nie jadał warzyw i owoców - opowiada Aleksandra Stańczyk, dietetyk z Naturhouse w Chrzanowie.

Nasz bohater od samego początku stosował się do wszystkich zaleceń specjalisty. Mógł też liczyć na wsparcie ze strony rodziny - mama towarzyszyła mu na każdej wizycie u dietetyka oraz pomagała w przygotowaniu zdrowych dań. - Najtrudniejsze było wprowadzenie warzyw i owoców do diety oraz spożywanie regularnych posiłków - mówi Kacper. - Z perspektywy czasu wiem, że była to zmiana na lepsze - dodaje.

ZYSKAŁEM WIĘCEJ PEWNOŚCI SIEBIE
Teraz Kacpra jest o 26 kg mniej i uważa to za swój wielki sukces. - Po 9 miesiącach stosowania diety zmieniło się wiele rzeczy, ale najważniejszą z nich jest to, że o wiele lepiej się czuję, nie męczę się już tak szybko i jestem sprawniejszy. Udało mi się także zmienić (prawie całkowicie) garderobę. Moja nowa waga bardzo mi odpowiada, czuję się bardziej otwarty na ludzi i lepiej w ich towarzystwie - kończy z dumą Kacper.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej konsultacji dietetycznej - wystarczy umówić się telefonicznie po numerem 790-618-333.

CENTRUM DIETETYCZNE NATURHOUSE
32-500 Chrzanów, ul. Garncarska 8
(naprzeciwko Urzędu Skarbowego)
tel. 32 30 77 333
tel. kom. 790 618 333


Godziny otwarcia:
Poniedziałek 11:00-19:00
Wtorek 7:00-15:00
Środa 12:00-20:00
Czwartek 7:00-15:00
Piątek 11:00-19:00


mgr inż. Aleksandra Stańczyk

Artykuł sponsorowany