Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Czarny piątek dla miłośników używek

21.01.2017 22:14 | 3 komentarze | 9 722 odsłon | Marek Oratowski

W piątkowy wieczór w odstępie kilku godzin policjanci zatrzymali w Chrzanowie posiadaczy amfetaminy i marihuany, a w Trzebini w jednym z mieszkań odkryli krzaki konopi indyjskich.

3
Czarny piątek dla miłośników używek
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Po godzinie 19 przy ulicy Zielonej w Chrzanowie policjanci zainteresowali się 19-latkiem z Libiąża. Okazało się, że miał przy sobie pół grama marihuany. Niecałe trzy godziny później przy ulicy Świętokrzyskiej w Chrzanowie mundurowi wylegitymowali 19-latka z Trzebini.

- W trakcie kontroli osobistej wyszło na jaw, że miał ze sobą 3,4 grama amfetaminy - informuje Katarzyna Dąbkowska, rzecznik KPP w Chrzanowie.

Przed godziną 23 policjanci uczestniczyli na osieglu Gaj w interwencji domowej. Przy okazji odkryli, że w mieszkaniu rosły dwa krzaki konopi indyjskich. Zarzut założenia nielegalnej uprawy usłyszą 60-latka i jej 36-letni syn.

We wszystkich trzech opisanych sprawach sprawcom złamania przepisów o przeciwdziałaniu narkomanii grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

*****************

W sobotę o godz. 1.30 na ulicy Długiej w Trzebini funkcjonariusze odebrali prawo jazdy 43-letniej mieszkance tego miasta. Prowadziła samochód marki skoda mając w wydychanym powietrzu promil alkoholu. Kobiecie grozi do dwóch lat więzienia.