Nie masz konta? Zarejestruj się

Chełmek

19.01.2017 14:35 | 0 komentarzy | 5 982 odsłon | Marek Oratowski
Ostatnia aktualizacja: 20.01.2017 06:28

Koncerty kolęd i pastorałek powinny zainteresować miłośników tradycji. Zwolennicy bardziej nowoczesnych brzmień mogą się wybrać na występ Wojtka Szymańskiego albo śpiewającego aktora Janusza Radka. W niedzielę o powstańcach styczniowych w Trzebini i okolicach opowie Agnieszka Bąk.

0
Propozycje na weekend
Agnieszka Bąk opowie w Dworze Zieleniewskich o przebiegu Powstania Styczniowego w okolicach Trzebini
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

PIĄTEK, 20 STYCZNIA

Trzebinia
Dwór Zieleniewskich, godz. 18
W koncercie kolęd i pastorałek wystąpią chór "Echo" pod dyrekcją Agnieszki Treli-Jochymek oraz grupa Vocalis, prowadzona przez Dorotę Piotrowską. Wstęp wolny.


SOBOTA, 21 STYCZNIA

Chrzanów

Klub Stara Kotłownia MOKSiR w Chrzanowie, godz. 19
Utwory z debiutanckiej płyty zagra twórca młodego pokolenia, popularny na YoTube, chrzanowianin Wojtek Szumański. Bilety w przedsprzedaży kosztują 10 zł, a w dniu koncertu 15 zł.

NIEDZIELA, 22 STYCZNIA

Trzebinia

Dom Kultury "Sokół", godz. 17
Janusz Radek i Kuba Jaźwiecki z programu "Mam Talent" wystąpią w koncercie charytatywnym, który poprowadzi Piotr Wojdyło. Bilety w cenie 30 zł można zakupić w dniu imprezy od godz. 16. Cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację chorego na raka Dominika z Trzebini.

Dwór Zieleniewskich, godz. 16
Z okazji kolejnej rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego odbędzie się koncert piosenek Anny German w wykonaniu Lucyny Ordon-Klimczak i Grzegorza Klimczaka. O okolicznościowej wystawie (można ją oglądać do 28 lutego) opowie Zdzisław Malinowski, a Agnieszka Bąk wygłosi wykład "Powstańcy Styczniowi - śladami historii w Trzebini i okolicach".

Chełmek
Sala widowiskowo-kinowa MOKSiR, godz. 15
W programie "Spotkanie z tradycją przy świątecznym stole" znajdą się kolędy, scenki obrzędowe i poezja w wykonaniu grup "Bobrowianki", "Chełmkowianki" i "Malwa", zespołu śpiewaczego "Kalina" z Polanki Wielkiej oraz grupy teatralno-kabaretowej Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Chełmku "Pogodni".

Żarki

Dom Kultury, sala widowiskowa, godz. 17.
Przegląd Kolęd i Pastorałek. W programie: występy artystyczne wokalistów oraz występ zespołu S.O.S. Wstęp wolny.