Nie masz konta? Zarejestruj się

Trzebinia

27-latek zderzył się z citroenem

25.09.2016 15:02 | 1 komentarz | 5 019 odsłon | Tadeusz Jachnicki

Nietrzeźwy mężczyzna wszedł na przejście dla pieszych, a tam uderzył w niego samochód. Został przetransportowany do szpitala. Do zdarzenia doszło w sobotę około 19.30 na ulicy Kościuszki w Trzebini.

1
27-latek zderzył się z citroenem
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- 60-latek z Chrzanowa jechał citroenem w kierunku Młoszowej. Na wysokości przejścia dla pieszych na szosę wtargnął 27-letni mężczyzna. Wpadł na bok samochodu - relacjonuje Robert Matyasik, rzecznik prasowy chrzanowskiej policji.

Kierujący był trzeźwy. Mieszkaniec Trzebini, który odbił się od auta, miał 1,1 promila alkoholu w organizmie. Trafił do szpitala.

- Ustalamy przyczyny i okoliczności zdarzenia - mówi Matyasik.

***

Niewiele ponad godzinę później 21-latek z Trzebini jechał w swoim rodzinnym mieście ulicą Piłsudskiego. W pewnym momencie dostrzegł, że inny pojazd jedzie wprost na niego. Gwałtownie skręcił, a w efekcie prowadzony przez niego fiat zjechał na pobocze i przewrócił się na bok.

- Kierujący był trzeźwy. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala - mówi rzecznik policji.

***

Do budynku gospodarczego przy ulicy Patelskiego w Kwaczale włamał się w sobotę nieznany sprawca. Ukradł piłę spalinową, nożyce i przewody elektryczne. Poszkodowany wycenił straty na 350 zł.